reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

bylam na sprawdzenieu cisnienie i mam 130/95 male ilosci bialka w mozcu wiec wskazywaloby na zatrucie i jeszcze te spuchniete lapki , nozki i buzka
w kazdym razie jutro tez mam sie zglosic i pewnie beda czekac na naturalny porod chyba ze wyniki jeszcze bardzoiej sie pogorsza :zawstydzona/y:
co ja mam z tym zatruciem
ciagle wraca :-(

no nic ide najesc sie do chinczykow :tak::-)
 
reklama
ja wysprzątałam mieszkanie na błysk, rozebrałam choinkę i poza zmęczeniem i bólem krocza nic się nie dzieje.
Zaraz mężuś pofarbuje mi włoski i będę się objadać hot dogiem :)
 
Miloku w Twoim przypadku chinczycy raczej nie są wskazani. Za duzo soli i glutaminianu w ich jedzonku. Ja odkad mialam wysokie cisnienie bylam na dietce, czyli prawie caly ostatni miesiac ciazy, Jadlam same jalowe rzeczy, a i tak cisnienie skakalo. Nie wyobrazam sobie co by bylo, gdybym chinczyka zjadla.
 
mi tez cisnienie skacze jak nie wiem....przez to ze tak spuchlam mam mierzyc je codziennie i tak: zaczelam 140/90 , przedwczoraj 125/80,wczoraj 103/60....

moje objawy na dzis:brzuch boli ciagle bez zmian i czasmi dochodzi bol miesiaczkowy i krzyza do tego wczoraj wyszedl mi kawalek czopa ,ale nie byl calkiem przezroczysty tylko taki bialo-gilowy;-):-)ze 2-3 cm....2 razy kupa wczoraj i raz w nocy....(a ja mam zaparcia i nie robie czesto)choc nie rozwolnienie,ale mam nadzieje,ze sie czyszcze-do tego boli mnie glowa,jestem ospala i malo co do mnie dociera...i jestem smutna:-(
 
Ja mam takie swędziochy, że dostaje na głowe...brzuch cały czerwony w kropki, ja już nie wiem o co chodzi:wściekła/y::no:nie mogę wytrzymać ,mam ochotę go sobie rozdrapać do krwi:szok::dry::wściekła/y:
 
moje objawy na dzis:brzuch boli ciagle bez zmian i czasmi dochodzi bol miesiaczkowy i krzyza do tego wczoraj wyszedl mi kawalek czopa ,ale nie byl calkiem przezroczysty tylko taki bialo-gilowy;-):-)ze 2-3 cm....2 razy kupa wczoraj i raz w nocy....(a ja mam zaparcia i nie robie czesto)choc nie rozwolnienie,ale mam nadzieje,ze sie czyszcze-do tego boli mnie glowa,jestem ospala i malo co do mnie dociera...i jestem smutna:-(
ja mam to samo z ta roznica ze czopa nie zauwazylam wiec nie wiem czy go posiadam jeszcze czy nie...
ale humor...oj humor mam paskudnie lipny:-:)-:)-(
 
reklama
Miloku w Twoim przypadku chinczycy raczej nie są wskazani. Za duzo soli i glutaminianu w ich jedzonku. Ja odkad mialam wysokie cisnienie bylam na dietce, czyli prawie caly ostatni miesiac ciazy, Jadlam same jalowe rzeczy, a i tak cisnienie skakalo. Nie wyobrazam sobie co by bylo, gdybym chinczyka zjadla.
celinko nio ja tez na dietce bylam na poczatku grudnia ,ale od stycznia mialam piekne cisnienie wiec dietke sobie odpuscilam i znowu wrucilo
a wczorajszy wypad do chinczyka byl jednym z ostatnich , nio jeszcze dzisiaj zalicze bogosik i na tym koncze . zreszta znowu bym tylko mleko i jogurty jadla wiec chyba organizm sam sie domaga diety wysokobialkowej


mi tez cisnienie skacze jak nie wiem....przez to ze tak spuchlam mam mierzyc je codziennie i tak: zaczelam 140/90 , przedwczoraj 125/80,wczoraj 103/60....

moje objawy na dzis:brzuch boli ciagle bez zmian i czasmi dochodzi bol miesiaczkowy i krzyza do tego wczoraj wyszedl mi kawalek czopa ,ale nie byl calkiem przezroczysty tylko taki bialo-gilowy;-):-)ze 2-3 cm....2 razy kupa wczoraj i raz w nocy....(a ja mam zaparcia i nie robie czesto)choc nie rozwolnienie,ale mam nadzieje,ze sie czyszcze-do tego boli mnie glowa,jestem ospala i malo co do mnie dociera...i jestem smutna:-(
nie badz smutna moe juz ci sie zaczyna i jak z takim humorkiem dzidzia na swiecie witac ;-)


Ja mam takie swędziochy, że dostaje na głowe...brzuch cały czerwony w kropki, ja już nie wiem o co chodzi:wściekła/y::no:nie mogę wytrzymać ,mam ochotę go sobie rozdrapać do krwi:szok::dry::wściekła/y:
malpko moze maga duzo oliwki albo oliwki w zelu wsmaruj w brzucho
mi to pomaga , taka zmasowana dawka :tak:


ja mam to samo z ta roznica ze czopa nie zauwazylam wiec nie wiem czy go posiadam jeszcze czy nie...
ale humor...oj humor mam paskudnie lipny:-:)-:)-(
emilka ty tez sie usmiechnij :-):-):-):-)

mnie glowa boli od rana , ale zaliczylam juz sobotnie sprzatanko , wstawilam obiadek i moge teraz poleniuchowac i pouzalac sie nad soba
bole mam takie jak kazda z Was , krzyz , bole miesiaczkowe i jakies pojedyncze skurczyki i to na tyle
za to dretwieja mi biodra w nocy i przekrecac sie nie moge
cisnienie dzisiaj w normie :-)
 
Do góry