reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

ja zastanawiam się nawet czy dzieci nie mają jakiegoś szóstego zmysłu- że może mama już niedługo rodzi czy coś. :-D
moja córka też od dwóch dni budzi się w nocy z krzykiem i szuka mnie czy jestem w pobliżu. raczej jej się to nie zdarzało.. dziwne..
spanie okazuje się być wręcz niemożliwe- albo ktoś dobija się od środka wyginając brzuch do granic możliwości, albo przebolesne biodra nie pozwalają wybrać pozycji - i jeszcze dochodzi pobudka przez starsze dziecko :dry:
 
reklama
Ale mam doła:angry: wkurza mnie wszystko i wszyscy:szok::szok::crazy: mąż już się ewakułował do spania- taki sprytny. A jak ja mam usnąć w takim stanie???:no:
Może macie jakis sprawdzony sposób na poprawę nastroju??- juz mi chyba hormony wariują:szok:
 
ja tez mam potwornie sucha skore...po prysznicu po prostu mnie swędzoty opanowują totalnie...kazdego wieczoru wiec zastanawiam sie czy to nie problemy z wątroba...
i dzis zauwazylam, ze zaczynam puchnac...nie widzialabym tego gdyby nie obraczka...w ciazy schudlam w rekach, nogach rowniez dlonie mi "polecialy"...musialam pilnowac zeby jej nie zgubic bo mi leciutko latala a dzis...dzis ledwo ja sciagam i zostawia mi slady...cos jest na rzeczy? na twarzy mam jakies dwie plamki czerwone...
 
....no i jednak wszytskie "stycznióweczki" grzecznie śpią :-) tylko ja jedna spać nie mogę :-( a taka cisza na forum...:tak:
A ja coś czuję że to będzie dziś.... :-p Sweet dreams.... ;-)

dev007pp___.png
 
reklama
Ja też całą noc nie spałam:-(mam taki nacisk na odbyt że szok:szok:bałam się,że sie zacznie...a ja jeszcze nie chce...i też coś mam melancholijny nastrój- co chwila popłakuje:zawstydzona/y::eek:masakra
 
Do góry