reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Mi na zgagę pomaga chłodne mleko. Kiedyś na sam zapach robiło mi sie niedobrze- teraz jak tylko coś zaczyna piec wypijam duszkiem całą szklanę:-D
Kaszel mnie już na szczęście nie męczy - oby przeżyć do końca już bez przeziębienia.
Dziewczyny życzę zdrowia!
 
reklama
a ja właśnie wcinam mleko z płatkami kukurydzianymi...nie mogłam sie oprzeć hihihihi
co do seksiku to moja ginka mówi, że przy prawidłowo rozwijajacęj się ciąży nawet codzienny sex zakończony mega orgazmem nie przyspieszy porodu jeśli wszytsko na ten poród jeszcze nie jest gotowe w 100%... a jeśli jest to nawet pocałunek może wywołać skurcze i akcje porodową w konsekwencji hihihi oczywiście mowa o prawidłowo przebiegającej ciąży...
ja mam co noc skurcze...brzuch mi sie spina i rozluźnia na zmiane...jest to na tyle odczuwalne ze sie ciągle wybudzam ,ale raczej mało bolesne...
 
U mnie samopoczucie znośne. Zgaga czasami mnie dopadnie ale zmienię pozycję i już jest ok. Jedynie przez święta zaczęła mi jedna kostka (od wewnętrznej strony) puchnąć. Po nocy jest ok ale pochodzę i już rośnie. Mała wariuje w brzuchu, czuje ją nisko. 6 stycznia idziemy na wizytę mam nadzieję że dotrwam.
 
Ja już myślałam, że dziś w nocy zacznę rodzić, brzuch mi twardniał. Miałam bolące skurcze, ale nie regularne. Przeszło mi dopiero po kilku godzinach. Także nic z tego. Ja jestem bardzo spuchnięta, mam nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia urodzę, bardzo bym chciała. Opuchlizna już nawet po nocy nie schodzi ze stóp, czuje się jak jedna wielka serdelka.

Ciekawe jak tam Miloku, miała poczekać bodajże do niedzieli z tymi wodami. Mam nadzieję, że wszystko oki
 
Wczoraj teściowa mówi do mnie że usta mi spuchły. Z Oliwią też mi tak powiedziała i za 2 tygodnie rodziłam.
Ja bym chciała do wizyty dotrwać bo chcę wiedzieć ile mała waży.
A brzuszek nic mi nie twardnieje jedynie mała się wypycha. Wczoraj ostatni raz brałam nospę i luteinkę
 
u mnie jeszcze 16 dni do cesarki:-(... tak straszliwie boli skora brzucha ze po prostu wariuje. pęka jak skorupka jajka:wściekła/y: mam ogromne fioletowe paski dosłownie wszędzie.! ale i tak najgorsze jest to że nic nie pomaga na ten ból. po prostu czuje jak mi skóra pęka:-:)-:)-(
 
reklama
Mnie skora na brzuchu tez boli pomimo,ze nie peka,ale boli jak cholera...do tego zlapalam jakis okropny katar-caly nos zapchany i boli mnie glowa...i ciagle glodnna jestem:tak: czuje sie w miare dobrze i do stycznia dotrwam z palcem w d... ,a nawet dluzej!!!:-D
faktem jest,ze zaczynam sie bac i niepokoic czy dam rade i jak to bedzie...
 
Do góry