reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

Olu-gratulacje dla meza.
Agusia-cieszymy sie ze wszytko w porzadku i ze masz wyniki dobre. Juz Cie widze jak jestes usmiechnieta i szczesliwa.
Nemezis-gratulacje!!!

A ja dziewczyny musze sie Was zapytac..chyba mi sie cos przyplatalo:jakas grzybiczka albo bakteryjki, czy wy tez to mialyscie w ciazy?
lece do lekarza w czwartek bo mnie az boli...czy mozna sobie jakas mascia posmarowac...czy poczekac raczej do wizyty?
Bralyscie jakies globulki, mozna??
To chyba przez to chorobe moja ostatnia, organizm sie oslabil i mnie paskudztwo zaatakowalo...
Mam nadzieje ze przejdzie szybko, bo sie zmartwilam. :( :(
Przepraszam ze WAm tu z takimi intymnymi sprawami, ale kogo jak nie Was mam zapytac.
 
reklama
Gratulacje NEMEZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzę, że mamy teraz na wątku prawdziwego eksperta od brzuszków i dzidziolków :) :) :) :) :) :) :) :)

A co do świństewka Aniu76 to nie mam pojęcia, ale idź do lekarza!
 
Aniu76 - lepiej idz do lekarza,..wiem, ze jest bezpieczny lek, ktory mozesz zastosowac, ale jego nazwa wyleciała mi z głowy..:(.. :-[
Nemezis-GRATULUJE!..ciesze sie, ze wróciłas do nas!!!:)
 
Aniu ja co prawda nie mam podobnych cudeńków co ty wiec nie wiem czy ci to pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi. Ja kupiłam sobie taki płyn do higieny intymnej profilaktycznie po basenie. Nazywa się LACTACYD femina i jest tam napisane że: Specjalna formiła zawierajaca kwas mlekowy zalecany jest do stosowania w razie pojawienia sie podrażnienia lub uczucia dyskomfortu w okolicach intymnych. Przywraca naturalne pH. Mozna stosować bezpiecznie bo polecił mi go profilaktycznie gin.

 
Dzieki dziewczyny:)
Sumko - mam ten plyn jest bardzo dobry.
Niestety pewnie jakies masci albo globule bede musiala uzyc
Musialo mi sie to przyplatac jak jestem w ciazy buuuuuu
 
Nie martw się Ania - ja dostałam globulki bo tez mi się coś przyplątało ale lekarz musi stwierdzić czy to grzybicze (da wtedy prawdopodobnie nystatyne) czy bakteryjne ( wtedy daje gynalgin - przynajmniej mój) idź czym prędzej, to szybciej zadziałasz i szybciej przejdzie, mi gin powiedział że w ciąży tak często się dzieje i potem jeszcze powtarza :( - bo zmienia sie pH, dużo wydzieliny itd...
 
witajcie dziewczynki dziekuje wam bardzo od wczoraj jestem bardzo szczesliwa jutro sie wybieram na usg i moze sie dowiem co tam siedzi w brzuszku Nemezis gratulacje ze zdanego egzaminu i cieszymy sie ze wkoncu jestes z nami Aniu musisz sie zglosic do lekarza bo przeciesz miałaysmy isc na basen a widze ze jakso to wszystko idzie pod górke napewno wszystko bedzie wporzadku a co do tego co pisze sumka to ja sobie go kupilam bo pani w aptece powiedziała mi ze jest najleprzy jak chce pojsc na basen gorace buziaczki





 
Nemezis gratulacje i teraz wszystko jasne co tak mame absorbowalo ;D

Aniu idz do lekarza i nie bierz niczego na wlasna reke, a Laktacyd jest najllepszy :)
 
reklama
Strasznie mi przykro, Agaciulko... Na to chyba nie ma innych słów... Bądź dzielna... Maleństwo Ci pomoże...
 
Do góry