reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

reklama
witaj Rusałko i wszystkie nasze Czerwcóweczki. U nas nic specjalnie się nie dzieje poza tym, że mieliśmy ostre zapalenie dróg moczowych(i co się okazało przy okazji przewlekłe) no i braliśmy dużo różnych prochów :( A jutro idziemy na badania sprawdzić czy już jesteśmy zdrowi. No i w czwartek czyli jutro o 20:40 idziemy na usg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I w końcu, w końcu, w końcu dowiem się czy mój żuczek to Oliwierek czy Oliwierka!!!
W końcu dziewczynki. Jutro wielki dla nas dzień. Ale jeśli małe zrobi numer i zaciśnie nóżki to ja ide się powiesić :p
Tak długo czekamy na tą wiadomość.......
Przy okazji wszystkie miłe panie, które znją płeć chcę Wam serdecznie pogratulować, a zwłaszcza Rusałeczce naszej, która ma swoją wymarzoną i wyśnioną Klaudysię.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziekujemy Ci Oliwierku:)- i mocno trzymam kciuki, by i Twoje marzenia sie spełniały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)-powodzenia jutro:)!
 
Dziewczęta- od paru dni uszka mi sie zatykają- i słabiej słysze..szczegolnie prawe..od czego to?????- a nie przewialam(miałam kiedys przewiane - i podobne uczucie "zatkania", ale wówczas jeszcze bolało - teraz nie)..tylko słabiej jakby słysze:/..
 
Nie wiem ale ja mialam to samo jakies 10 dni temu,mi na zmiane zatykalo uszy, takie cisnienie w uszach dziwne. Przeszlo mi w koncu...
A teraz jestem chora i mam dla odmiany zatkany nos, w ogole nie moge oddychac
a nie moge w nieskonczonosc brac kropli do nosa, moze macie jakies skuteczne babcine sposoby..jakies inhalacje albo cos takiego
bo juz sama nie wiem co robic...
Rusalko uwazaj, moze Ci przejdzie samo, pij duzo cieplych plynow.
 
Ania, jak ja miałam katar, leczyłam sie czosnkiem, sokiem malinowym i miodem, a do noska kupiłam sobie sterimar - to woda morska po ciśnieniem w atomizerze i swietnie czyści nochal, choć średnio przyjemna w stosowaniu. I jest całkowicie bezpieczna w ciąży, bo to tylko morska woda z minerałami - można ją stosować nawet u noworodków. Polecona przez zaufanego lekarza!

Poza tym robiłam sobie raz dziennie inhalację z olejkiem sosnowym, czy jakimś takim, bo też fajnie katar schodził z wygrzanych zatok... Mnie bardzo pomogło. Mam nadzieję, że u Ciebie też poskutkuje. Kuruj się, Aniu... Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!!!
 
Oj, Rusałko, Ty tez ślumptasz? Ale to chyba taka chorobowa pogoda...

A wiecie, ja czytałam, że od 5 miesiąca mogą się pojawić problemy z katarem i że nie jest to spowodowane przeziębieniem, tylko ciążą. Ja faktycznie też od jakiegoś tygodnia z okładem mam lekki katar, i rano jest on nawet lekko różowy, choć absolutnie nie moge powiedzieć, że cieknie mi krew z nosa. A zatkane uszka, Rusałko, są naturalną konsekwencją kataru...
 
reklama
Ja jak miałam katar, problem z zatokami to do miseczki z wrzątkiem wkładalam odrobinke (poł łyżeczki) tej masci rozgrzewajacej VIC Vapo Rub i wdychać (oczywiście noskiem) pod ręcznikiem :) mam nadzieje, że pomoże. Sa tez takie kropelki Olbas (to mi lekarz podał), kilka kropelek trzeba sobie puścic na poduszkę i całą noc sie delikatnie czuje, też pomaga. :)
Mi to bardzo pomogło, 2 dni i po chorobie. Pozdrawiam :)
 
Do góry