reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

a ja mam pytanie do korzystajacych z laktatora avent- ile mniej wiecej sciagacie dziewczyny pokarmu za jednym razem i w jakim tempie, czasowym:)))
 
reklama
Tantum Rosa: Zawartość jednej saszetki rozpuścić w 0,5-1 litrze przegotowanej wody. W połogu: zewnętrznie do przemywania krocza od 1 do 2 razy na dobę.
 
Ja odchodzący czop zauważyłam dopiero w szpitalu, tzn wtedy byłam pewna że to czop, spędziłam tam dwa dni zanim urodziłam, badali mnie co jakiś czas żeby zobaczyć czy coś się dzieje i masowali szyjkę (co podobno pomaga, ale nie w moim przypadku), i po tych badaniach śluz był zabarwiony na czerwono, wcześniej był zwykły, tylko w większej ilości.
Po cesarce na początku czułam się nie najlepiej, kazali mi wstać po 12 godzinach, trochę się bałam, bo czułam się strasznie ociężała, ale jak już udało mi się przybrać pozycję pionową to nie było tak źle. Przez dwa dni straszną męczarnią było dla mnie wstawanie z łóżka, siadanie, bo jak już wprawiłam się w ruch to było OK, tylko na początku chodziłam trochę pochylona do przodu- za nic w świecie nie mogłam się zupełnie wyprostować. Rana goi się dobrze, i z każdym dniem boli coraz mniej.
 
Chyba będe pierwsza, która ponarzeka na laktator reczny aventu..... daje mi popalic, mam mnóstwo mleka, zalewam łózko itd, a gdy tylko chce cos odciągnąć to nici.... w ogóle nie ssie ten laktator, dwa mleko leci mi pod membrane masującą i wszystko się marnuje... chyba sobie na najblizsze 3 miesiace odpuszcze wyjścia bez Otylci... ale mam dosyć grrrrrrrr, jeszcze to wesele w sobotę i jak tu na nie pojsc, albo nie pojsc nie tlumacząc sie co i jak...fatalnieeeeeeeeeeee Juz nie wierze, że naucze się go obsługiwać:(
 
ell pisze:
Chyba będe pierwsza, która ponarzeka na laktator reczny aventu..... daje mi popalic, mam mnóstwo mleka, zalewam łózko itd, a gdy tylko chce cos odciągnąć to nici.... w ogóle nie ssie ten laktator, dwa mleko leci mi pod membrane masującą i wszystko się marnuje... chyba sobie na najblizsze 3 miesiace odpuszcze wyjścia bez Otylci... ale mam dosyć grrrrrrrr, jeszcze to wesele w sobotę i jak tu na nie pojsc, albo nie pojsc nie tlumacząc sie co i jak...fatalnieeeeeeeeeeee Juz nie wierze, że naucze się go obsługiwać:(
Ell nie wiem co ci napisac bo ja nie mam z nim takiego problemu - powtorze sie - sprawdz cz wszystkie czesc dobrze przylegaja - zwlaszcza nakladka masujaca musi byc dobrze zaczepiona tym kancikiem wystajacym na zewnatrz, poza tym piers trzeba tak ulozyc zeby dobrze przylegala no i koniecznie ten bialy zaworek od dolu - raz mi maz zlozyl bez niego i zanim zauwazylam to juz spanikowalam ze pokarmu nie mam...mi tez czasem troche kapie - ale sa to pojedyncze kropelki ktore zatrzymuja sie w tych miejscach do masowania, a wiekszosc trafia tam gdzie powinna - czyli do butelki albo woreczka :) Powodzenia
 
hehe ze mnie to powinna byc blondynka- usunełam najwazniejsza czesc -biały zawór- ale juz wszystko ok, i laktator super smiga- butelka pełna w 10 minut hurraaaaa a myslałam ze ten zawót to do zamkniecia doplywu butelki.....
Dzięki dziewczyny!
 
Basiu, ell - jak dobrez ze takie rzeczy piszecie, ja zaraz sprawdze jak u mnie wyglada sprawa z tym bialym zaworem... ;D ;D ;D
 
hihi ja bz zaworu meczylam moje piersi i uzbierałam jakies 30ml:))) ale ze mnie byl sadysta ;D
 
reklama
To ja wogóle jakiś tłumok jestem, bo mnie z zaworek odciągało sie tak ok. 15-20 ml ;D ;D ;D ;D
 
Do góry