reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

wiem ze jest uparciuch maly :):) ale nie tylko ona tylko takie sa kobitki!! no i niema sie co dziwic ze jej samotnie:(:(
Jesli ona sie nie obrazi mozesz mi dac numer!jutro do niej napisze:):) i to bardzo chetnie!poslij mi go na priva najlepiej:):)
 
reklama
Cześć Darku :) pozdrwo od Nas malinke , ucaluj i powiedz ze caly czas o niej myslimy ... jesli chodzi o wezly , moja siostra rowniez miala po porodzie zapalenie wezlow chlonnych , ale wszystko dobrze sie skonczylo , oczywiscie swoje przecierpiala , wiec wiem co czuje malinka .... buziaki dla Calej Rodzinki :) :-* 
 
Dziekujemy Wam serdecznie.Malinka ma sie troche lepiej w poniedzialek wychodza do domu.Mala tez zostaje do poniedzialku bo jak by nie patrzyl troche przed terminem bylo.Mam nadzieje ze nie macie Mi za zle ze tu pisze czasem
 
Darku GRATULUJĘ RAZ JESZCZE- CÓRECZKI!:)
pozdrów i ode mnie Malinkę i Weroniczkę:)
Dbaj o swoje kobietki:)!!!
Dużo zdrówka Wam życzymy:)!!!!!!!!!!!!!!
 
Darku jak najbardziej nie mamy nic przeciwko zebys czasami do Nas zagladal , zwlaszcza kiedy malinka bedzie zajeta , wrecz przeciwnie, bardzo Ci dziekujemy ze informujesz Nas o stanie Malinki  i coreczki :)
 
Malinko Darku wielgachne GRATULACJE!!!!

Niech Weroniczka chowa sie zdrowo!  I wielki buziaczek dla niej bo  z tego co wiem  wasza coreczka bedzie obchodzic zawsze urodzinki w tym samym dniu  co ja - 10 stycznia ;-)
 
reklama
Do góry