reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

reklama
Sossenko mam nadzieje ze Ty bedziesz kolejna w pozycji do gratulowania :) najpierw za zafasolkowanie a za 9 miesiecy za narodziny :)
 
Sossenko czyli mamy pelne rece roboty ... trzymamy kciuki za siebie wzajemnie ;) i oczywiscie za inne dziewczeta :)
 
Witam Ponownie pisze bo z Malinka nie najlepiej.Dostala zapalenia wezlow chlonych i nie wiem kiedy wyjdzie ze szpitala:( Weronisia czuje sie dobrze ale nie moze byc narazie karmiona przez mame ,a to moja zone najbardziej dobija.


Pozdrawiam Darek
 
Darku ucałuj Malinkę od nas, niech się nie martwi na pewno będzie mogła Weronikę pokarmić tylko zacznie troszkę później niż inne mamy. Trzymamy za nią kciuki, aby jak najszybciej wyzdrowiała - cała prawda o naszej służbie zdrowia, ech zamiast zapewnić odpowiednie warunki to jeszcze przykleiło się jej zapalenie, biedulka. Powiedz jej, że moja koleżanka też miała zapalenie węzłów chłonnychi i później synka karmiła bez problemów, od niej wiem, że to bardzo bolesna dolegliwość. Pozdrawiam, monika
 
Witaj!! no niestety sluzba zdrowia taka juz jest i taka chyba pozostanie!!! ucaluj kobietki mocno od nas! powiedz jej ze myslimy o niej i zeby sie nie smucila z powodu tego karmienia!musi byc wkoncu dzielna i myslec pozytywnie wtedy napewno szybciej wydobrzeje i zacznie karmic Mala!!!!!!!

81.jpg

 
reklama
tylko ze ona jest taka uparta ze ja juz nie mam sily jej tlumaczyc.Moze chcesz jej numer telefonu i cos jej napisac? bo odbierac to zabradzo nie moze a mowi ze czuje sie samotna w tym szpitalu
 
Do góry