reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

...

Mnie taka położna z krótkimi palutkami badała podczas porodu..Myślałam że ją pogryzę!!!! Całe szczęście była tylko raz z doskoku bo moja gdzieś tam poród odbierała bo na dłuższą metę byśmy się pozabijały albo ja bym do domu poszła i wróciła na inną zmianę:-)

Karolka :szok:a tak ostatnio myślałam jak u ciebie się sprawy mają z tym brzuchem!!!
 
reklama
Powiem tylko jedno, p..da ktora odbierala porod moj, porodow juz nie odbiera (jakiemus dziecku przy porodzie polamala obojczyk, innej dziewczynie wyciagnela i wyciela cala macice bo popekala od srodka...)...:no:
 
Jak to babol wyciagną macice ... kuzwa ... dobrze ze już nie pracuje ...
jolek mnie też podczas pierwszej próby porodowej badała taka mała wściekłą gwiazda śmierci z krótkimi paluszkami i nic nie wybadała bo anwet szyjki nie sięgneła ... ale brrrrrrrrrrrrrrr

Wiecie co ja mam traume na przytulanko po tych masazach szyjki, 10 dniach w szpitalu badaniach po 3 x dziennie ... laniu spirytusu na niewymowną przed badaniem itd ... balonikach srykach i innym syfie ... nie moge sie skupić wogóle ani wyluzować bo odrazu mam ibrazuy z przed cesarki ( nie mowiac ze w narkozie czułam jak mnie czyścili i mlodego wyciagali) chyba musze do jakiegos seksuologa sie udać ... bo poki co mamy "białe" małżeństwo :p
 
Jejku Zelka wspolczuje ... jakas maskara! K....a ja nie wiem co to za metody, co za szpitale, co za ludzie,,, i jak widac nie tylko u nas .... az sie odechciewa, naprawde..

Jolek wlasnie osatanio myslalam zeby Karolki koniecznieo brzuszek i rane zapytac, ale tak rzadko ostatnio jest, ze ciagle zapominalam.. Dobrze, ze juz dobrze :) Ale bylo....buuuuuuuuuuuu....
 
reklama
żelka to współczuje :( tak to niestety często jest, że podczas porodu, albo przy przygotowaniach do porodu nie patrza na to, jak będzie czuc się w przyszłości kobieta. nie zwlekaj i idź do seksuologa, po co masz się męczyć
 
Do góry