reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

kurde sama chce specjalność seksuologiczną zrobić.
Dzięki dziewczyny... ogólnie szpital był fajny jeśli chodzi o położne ( po za tą Panią z krótkimi palcami) ale lekarze to dno ... jeden nawet nie mógł mojej szyjki znaleźć :O wtf mutant jestem :)

Wiem teraz, że kolejne dziecko będe rodzić cesarką, w Lublinie u mojego doktora, któremu ufam i który jest naprawde ludzki :)
A do seksa skocze i tak z ciekawości i może faktycznie coś podpowie :)
 
reklama
Żelka, współczuję przeżyć. Mam nadzieję, że niedługo uda Ci się o tych okropieństwach zapomnieć. A do seksa idź tak czy siak, może Cię natchnie:)
 
Żelka dokładnie wiem co czujesz za 1 i 3 razem przechodziłam przez to samo a przy bliźniakach czyścili mnie na nieśpiącego.Badania oglądania co chwila przez kogo innego,masaże szyjki juz nie pamiętam ile razy...Na szczęscie to waszystko udało mi sie zostawić w szpitalu...

Karolka OKROPNE!!
 
Ostatnia edycja:
uuuu Żelka współczuję faktycznie nieciekawie miałaś. Skocz sobie do seksa co Ci szkodzi. Przecie Ty młoda mężatka seksować się musowo:-D
Ja miałam historię podobną do Karolki chyba Wam nie opowiadałam. Po 10 godzinach porodu naturalnego przy 10 cm rozwarcia zrobili mi cesarkę. Po 5 dniach wypuścili mnie do domu. Pierwsza noc w domu wstaję budzę się nakarmić dziecia, czuję jak krew ogromnymi strugami cieknie mi po nogach, patrzę na łóżko całe we krwi:szok: wystraszyłam się , budzę męża, krew leciała mi z brzucha non stop. W pierwszej chwili pomyślałam, że szwy mi się rozeszły.Pojechaliśmy do szpitala. Zanim dojechaliśmy przesiąkło krwią cało moje ubranie, dwa ręczniki na których siedziałam i siedzenie samochodu. Okazało się, że zrobił mi się krwiak w ranie po cesarce i musiałam zostać w szpitalu. Na szczęście na oddział przyjęli mnie razem z Małą.
Ale jeszcze dwa tygodnie spędziłam w szpitalu na antybiotykach 9 razy dziennie w kroplówce:baffled:.
 
Oj tam oj tam, bede chiała 2 dziecie to się ochota na seksy znajdzie:-D
Basiek ja pierdziu to nieźle bidulko, się omęczyłaś ... niezly horror kurcze z tymi krwawieniami z rany ...
 
Basiekkk to straszne, u mnie na ''szczescie'' rana otworzyla sie jeszcze w szpitalu i nie mialam krwiaka tylko zakazaenie, 2 miechy chodzilam z dziura (8cm) w brzuchu... Masakra... wspolczuje Ci strasznie.
Jednak cesarka niesie za soba bardzo czesto jakies powiklania...
Tak ze dzieczyny ktore planuja kolejne dzieci, probujcie urodzic naturalnie to jest o wiele bezpieczniejsza droga...
 
Basiek współczuję Karolka Tobie też, ja z cięcia jestem zadowolona choć bardzo chciałam rodzić siłami natury tzn siłami Agaty:-D Ale wyszło jak wyszło i nie narzekam ciężko było tylko wstać po 12h, ale potem to już latałam jak nakręcona nic nie ciągnęło nie bolało:tak: CC to jednak zabieg operacyjny i niesie za sobą ryzyko jak każda inna operacja:tak: Wiadomo, że wszystko co naturalne - najlepsze, dlatego drugie urodzę sama zaprę się i pójdzie;-)
 
reklama
Do góry