reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze podwójne wózki

...
Dziewczyny, nie chcecie innych do pogaduszek - to napiszcie to, a nie besztacie mnie jak jakąś małolatę...

Kobietko, ale ty nie chciałaś gadać tylko chciałaś żeby info na prv przysyłać :sorry:
Jakbyś chciała podyskutować, to trzeba najpierw troszkę wstecz przeczytać żeby wiedzieć w jakim, kierunku rozmowa się toczy...
 
reklama
Bieta jeździłam disiaj ABC z dwójka sporych dzieci po parku, przyjemność żadna :no:

Wózek wyglada fatalnie koła starte a tapicerka w opłakanym stanie a kobieta twierdzi ze kupiła nowy rok temu :baffled: No ale przecież nie musiała mi mówić prawdy :sorry:

Na mojej liście zostają hoxton i kees :tak:
 
dziewczyny pomozcie mi nie dlugo jade na kilkudniowy wyjazd... i bardzo mi bedzie potabny moj wozek dla chlopców.. a nie umie go skladac nawet nie wiem jak go sie sklada.. :szok:
mam wozek firmy Kees tandem luxe
szukam w necie i nic... pisze ze szybko go sklada a ja nawet nie wiem jak...!!!! pomozcie.
 
Wozek prowadzi sie super.. mozna prowadzic jedną reką..:)
Jedno sidzienie rozklada sie do pozycji pol lezacej.. drugie zas do pozycji lezacej.. producent do wozka dozuca nosidelko dla noworodka (swietna rzecz) mozna przypić pasami je od wozka.. a jakbys zapiela je cale to dziecka nie widac:)
Chłopcy nie narzekają... na jazde w tym wózku... zwlaszcza Wojtek bo jest wybredny.. ma duzy kosz na zakupy.
Wkurza mnie tylko ze choc piszą w opisach ze szybko sie sklada a ja do dzis nie wiem jak :crazy::wściekła/y:
 
dziewczyny pomozcie mi nie dlugo jade na kilkudniowy wyjazd... i bardzo mi bedzie potabny moj wozek dla chlopców.. a nie umie go skladac nawet nie wiem jak go sie sklada.. :szok:
mam wozek firmy Kees tandem luxe
szukam w necie i nic... pisze ze szybko go sklada a ja nawet nie wiem jak...!!!! pomozcie.
a na racce nie ma zadnego guziczka czy czegos co sie delikatnie przesowa..w graco jak chcesz zlozyc wozek przesowasz taki maly dzydzelek na race i przesowasz taka ruchomoma czesc tam i wozek sie sklada lekko..ogladalam zdjecia tego wozka co masz i tam po srodku raczki cos jest chyba...sprobuj...cholercia mam nadzieje ze zrozumiesz choc polowe tego co napisalam ,,bo mi sie zagmatwalo:-(
 
magsch przegladałam dzisaj allegro i znalazłam coś dla Ciebie :tak:

Mozna z niego potem pojedynczy zrobić :tak:

BEBE CONFORT TWIN CLUB + FOTELIKI CREATIS (599081583) - Aukcje internetowe Allegro

:rofl2:
dzieki wielkie ze pomyslalas o mnie:)))ja jednak chyba bede sie bardziej przygladac temu haxon z mothercare:))))no i mam nadzieje ze jak niedlugo pojade do Limerick to beda go mieli w sklepie i sobie go dokladnie obejrze:)))ale wczesniej dam znac na forum:)))jeszcze raz wielkie dzieki
 
Witajcie:-) ja juz po zakupach, stało się nie jestem w 100%zadowolona. aleto najrozsądniejsza opcja dlamnie,a raczej dla moich dzieci. Kupiłam dzisiaj grako stadium duo, jasny kolor, tenie bieskie mi się nie podobały. Niestety nie testowaliśmy go dzisiaj, ponieważ pada, a zresztą Max miał dzisiaj szczepienie i jest rozbeczany.Na razie odbieram go pozytywnie, prowadzi się go lekko [ po sklepie i domu],jedyny minus to jego długość [jak kolejka]. musze się przyzwyczaić. Testowałam dziś Phil& Teds-bajka:tak::tak::tak:. niestety cena 500 euro zgasiła mnie,:-( ale naprawde polecam, wogule nie miałam poczucia że prowadze podwujny wózek, rewelacja, ;-)
,..a cha czy bieżecie jeszcze pod uwage fakt pakowania wózka do auta??????? pamiętajcie o tym to wazne.:tak::tak: Ja mam wana i mimo to troszke się żdziwiłam jak pani ekspediętka upychała wózek do środka:szok:
życze Wam udanych zakupów:-)
 
reklama
Do góry