reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

reklama
Kobietko, ale ty nie chciałaś gadać tylko chciałaś żeby info na prv przysyłać :sorry:
Jakbyś chciała podyskutować, to trzeba najpierw troszkę wstecz przeczytać żeby wiedzieć w jakim, kierunku rozmowa się toczy...

Przepraszam, że wybuchłam, chyba miałam zły dzień, chyba ciąża tak na mnie wpływa :-(

Już przeczytałam, dziś dostałam właściwie ten wózek z allegro i myślę, że będzie z nim ok :)
Może i jest wielki, ale wygodny dla mojego starszego synka :)
Jeszcze zobaczymy jak będzie z Juniorem, ale myślę, że wszystko się sprawdzxi ;-)
 
mikimauro to chociaż ty jedna masz problem z głowy :rofl2:

Przetestuj i zdaj relacje :tak:
TESTOWAŁAM!!!!:-)
Wczoraj moje drogie mamusie,:-D byłam cały dzień na mieście [Limerick], dużo zakopów i dużo pchania wózka.Jestem bardzo zadowolona z tego modelu, pchałam wózek jedną ręką, nic się nie zmęczyłam, no i szok spowodowany jego długością też mi minoł.:tak: Dla mnie się sprawdził, tak jak przypuszczałam moja Maja niestety jeszcze potrzebowała oparcia choć troche odchylanego, zasneła mi już po godzince marszu po sklepach.Z tyłu Max Wielki- leżał sobie wygodnie pochłaniając promyki słońca.
Byłam w mathercare, bałam się tam wejść, miałam przeczucie że mnie jakiś wóz ;-)tam zaskoczy i będę załowała, no alenic takiego się nie stało, kossato nie mieli, był phil, i jego bliżniak jakiś nowy model [ fajowy;-)].tak czy innaczej jestem zadowolona, cena nie była wysoka a konfort jazdy satysfakcjonujący mnie, jak na 4 do 6miesięcy jego użytkowania napewno mi się sprawdzi.:tak:
Pamiętajcie tylko o tym co już mówiłam - pakowanie do auta, troche się nadżwigałam , mimo że jest to jeden z lżejszych modeli [14kg].a i jeszcze jedno, jego długość jest taka sama co phila, naprawde:tak:, tylko w tamtym nie ma takiej presji pchania podwójnego woza, a w graco ewidentnie pchamy dwojaka. :-)
życze Wam dobrych wyborów co do wozów dla Waszych pociech, niech pchają się wygodnie i lekko:tak::tak::tak:
pozdrawiam cieplutko:-)
...jutro wkleje Wam fotke ze spacerku jak nie będzie lał deszcz :-)
 
dysia wózek godny uwagi, oczywiście przeznaczony dla młodszego siedzącego już dziecka i starszego chodzącego, które korzystałoby z niego od czasu do czasu. Fajny jest
 
Dziewczynki mam pytanie jak urodzi nam sie dzidzia druga to Marcel bedzie miał rok i 7-8 miesiecy jak myslicie lepiej kupic wozek podwojny czy dostawke do wozka dla Marcela? Bardzo prosze o rade
 
MeKlaudia to zalezy od dziecka ,bo moj Marcel;-),ktory skonczyl dwa lata i jest dzieckiem ktore minute w miejscu nie usiedzi to na tej podstawce nie chce stac a jak stanie to zaraz ucieka i spacery wygladaja tak,ze ja biegam za nim.Przychodze taka wykonczona,ze nic mi sie nie chce.Dlatego podczytuje ten watek,bo chyba jestem zmuszona kupic wozek podwojny.Nosze mala w chuscie a Marcela biore w spacerowke,ale przyznam szczerze,ze teraz jak zrobilo sie cieplo to gotuje sie z mala na brzuchu i nie da sie dlugo chodzic a ja kocham dlugie spacerki:tak:
Moze taka dostawka z boku,takie siedzenie byloby lepszym rozwiazaniem ,bo ja mam z tylu do stania.Zwlekam z kupnem tego podwojnego wozka czyba liczac na cud,ze moj Marcel opamieta sie i bedzie stawal na tej podstawce ,przynajmniej zanim do parku nie dojedziemy:-:)tak:
 
Mi też sie wydaje że Marcel:) bedzie latał wszedzie poza tym ja jak wyjde na spacer to na 2 lub 3 godziny nieraz dluzej a jak sie male urodzi to bedzie zima wiec ciezko bedzie mu chodzic dlugo po sniegu no ale i mi bedzie wygodniej no i bardziej go opatule niz jak by szedl a on nie lubi kombinezonow:(
 
reklama
MEKLAUDIA ja szukając wózka dal mojej dwójki tez w pierwszym momencie myslałąm o dostawce dal Fila w momencie kiedy się Zula urodziła miał 1rok i 3 miesiące ale raz ze nie mogłam ki=pic do mojego wózka a dwa wydawało mi ise ze nie będzie chciał stac i kupiłam wózek podwójny Phil teds sport .........po prostu super spaceki to czytsa przyjemnosc ........teraz już Fifi nie bardzo chce siedziec w wózku wiec przenieslismy się do małej spacerówki a Phila chyba oddamy dalej komus kto bardziej go potrezbuje ....................A i zima nie było problemu ze musiał biegac po sniegu całyy czas gdzy się zmęczył wsidałam do woza

pozdrawiam
 
Do góry