reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze podwójne wózki

No właśnie, chyba większość podwójnych wózków jest cieżka i nie prowadzi sie tak łatwo jak pojedynczy bo w końcu wiezie sie dwójkę dzieciaków. Ja sobie zdaję sprawę z tego, ze miodu nie będzie ale na super lekki , zwrotny i zgrabnie wyglądający jednak mnie nie stać. Tak jak któraś z was pisała, za jakiś rok czy może trochę więcej wózek podwójny może okazać sie nam juz nie potrzebny bo starsze dziecko nie będzie chcialo już jeździć w wózku. Wtedy potrzebować będziemy tylko pojedynczego dla młodszego a podwójny pójdzie w odstawkę. Dla tego nie chcę wydawać zbyt dużej sumy na podwójny wózek. Pojedynczy mam i jeżeli nic sie z nim nie stanie to posłuzy mi jeszcze troche bo bardzo go lubię (mam maclarena mx3)

Monika_H_26 dosyć fajny ten twój wózek, zupełnie podobny do KEES. Tesz musze cos więcej o nim poczytac.

Mama Helenki chico wygląda dobrze tez trzeba go obadac :-). Skoro widziałaś na żywo większość wózków po napisz coś o tym ABC Design, bo jak do tą najbardziej mi się podoba, tylk oczywiście nie wiem jak z jego funkcjonalnością. jeżeli masz jakies spostrzeżenia to pisz proszę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
magsch, nawet nie wiedziałam, że sprzedają go w argosie :sorry: widziałam tylko na ebay. Ten cosatto to prawie to samo co ten z mothercare :tak: tylko ze uboższa wersja :baffled: Zastanwiałam się nad nim ale wygrywa hoxton :tak:

Zastanwiałam się czy niemowlak, nie bedzie miał duszno w lato :-D Bo to tylnie siedzisko to taka czarna dziura :-D A w zimę wydaje mi sie, że jak wsadze dzidzię w ciepły spiwór to nie będzoe problemu :tak:

Bieta ja też nie chce wydac majątku na wózek :tak: Nawet poważnie sie zastanawiam nad jakimś uzywanym w dobrym stanie :tak: Ale jeszcze nic mi nie wpdło w oko za rozsądne pieniądze:baffled:
Z tym wózkem ABC miałam naj mniejszy kontakt :-( To był jeden z moich typów, ale jakość materiału mi się nie podoba:-( wprawdzie mój M twierdzi, że jest ok:confused: Ma duże siedziska, wygodny i regulowany podnóżek dla starszaka :tak: Dziecko siedzące z przodu moze spokojnie spać. Ale mi taki nie jest potrzebny, aj poprostu potrzebuję kawałek siedziska dla Heleny i tyle. No ale u Ciebie mniejsza różnica wieku wiec chyba warto :tak:
Ale chicco ma jeden poważny atut :tak: montuje się do niego fotelik samochodowy:tak: No i jest sporo tańszy razem z akcesoriami :tak:

To tyle moich przmyśleń na temat wózka :-D:-D:-D

domimo25 słyszałam ze takie połączone powozy się fatalnie prowadzi... Poza tym nie przejedziesz, przez żadne drzwi...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny, podczyuje już Was od soboty, chyba wszystkie wiadomości przeczytałam,myślałam że mi pomożecie w podjęciu decyzji jaki wózek dla rodzeństwa kupić, ale widze że nadal borykacie się z problemem jak ja. Potrzebuje wózek dla 1r, 8mieś. córeczki i dla noworodka, Max ma trzy tygodnie. Nadal nic nie kupiłam bo poprostu nie potrafie podjąć decyzji.
 
jezeli moge podzielić się swoimi uwagami :-)
te wózki widziałam i......
jane powertwin-moja serdeczna koleżanka miała taki model, jak był nowiutki to cudeńko, niestety już go wymieniła zanim dzieciaczki skończyły rok, siadły koła mimo że pompowane, za słaby stelaż.dla rodzeństwa odpada.
Kess B-twin-bardzo mi się podoba, nawet przypomina mi mojej córki pojedyńczego britaxa [lubie solidne wózki] ale niestety ten model jest za solidny, jakdla mnie, ale waga mnie zgasiła!!! 18kg, czytałam na forach, faktycznie pieruńsko ciężki, ale podobno super się prowadzi
graco-stadium duo-starszy model,ale najfunkcjonalniejszy, troche długi, i jak dla mnie to z tyłu słabe koła, chociaż znajoma irolka bardzo chwaliła. jest lekki jak na bliżniaka 14kg.
zoom-fajowy przyjacółka ma dla bliżniaków, bardzo sobie chwali, widziałam i jeżdziłam nim, strasznie długi ale fajowy, tylko cena gasi,
 
Ostatnia edycja:
Ja mam wózek ABD DESIGN, nie wiem czy ktoś o nim słyszął, jeśli tak, to proszę na priv napisać coś na jego temat bo nie zauważyłam w tym wątku, by ktoś go miał.
 
...
Kess B-twin-bardzo mi się podoba, nawet przypomina mi mojej córki pojedyńczego britaxa [lubie solidne wózki] ale niestety ten model jest za solidny, jakdla mnie, ale waga mnie zgasiła!!! 18kg, czytałam na forach, faktycznie pieruńsko ciężki, ale podobno super się prowadzi
...

Widziałam dzisiaj niebieski :tak: śliczniusi :tak: A kobieta prowadziła go jedna ręką :szok: bo gadała przez telefon, albo jest jakąś siłaczką, albo rzeczywiście świetnie się prowadzi :-D

A zoom i duette odpadaja, nie wyobrazam sobie, rozmontowywania całego wózka zeby sie zapakować do samochodu :baffled: Mój musi się skaładac naraz ze wszystkim :tak:
 
reklama
Do góry