reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Kurczę!! No to muszę to jeszcze raz przemyśleć, który baby jogger :D bo na bank będzie BJ, ale który??
A w jakim wieku są Twoje maluchy?
 
reklama
My mamy Peg Perego Duette (jeden za drugim, wiele kombinacji ustawienie siedzisk) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Najpierw mieliśmy Danny Sport Twin (jeden obok drugiego) ale o ile jako wózek głęboki spisywał się świetnie, to siedziska spacerowe miał strasznie małe i chłopakom było niewygodnie/ciasno - dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę. Zarówno jeden, jak i drugi wózek prowadzą się lekko (danny sport miał skrętne przednie koła- super, a peg perego ma kierownicę, która też świetnie się sprawdza.
 
Truskawa - Peg Perego Book for Two to taka spacerówka jeden obok drugiego z możliwością włożenia do środka miękkich gondoli. To jest model, który wyszedł w tym roku. Nie widzę w intrenecie żadnych opinii na jego temat i boję się, że dokonując zakupu tego wózka troszkę wtopię. Bądź co bądź przy zakupie wózka sugeruję się opiniami innych i chyba wolałabym wózek, który jest już od kilku lat na rynku. Tak by wiadomo było jakie są jego wady. Na ten wózek który Ty posiadasz z tą kierownicą również patrzyłam, ale jakoś motyw kierownicy mnie nie przekonuje. Natomiast wierzę, że może być to wygodne :)

Darunia - chyba będę musiała się wybrać jeszcze raz do sklepu z wózkami i popatrzeć :) chyba, że wcześniej dorwę na mieście jakąś kobietkę z takim wózkiem i da mi chwilkę powozić :D
 
larwka - rozumiem Cię doskonale bo sama wybierając wózek przeszukałam internet właśnie pod kątem opinii nt. wózków bliźniaczych ;) wybór nie był wcale łatwy, powalają zwłaszcza ceny wózków dla bliźniaków i dlatego też tak ważna jest opinia innych rodziców bliźniąt. Sama miałam straszne obawy co do kierownicy w naszym peg perego duette, ale ostatecznie przekonałam się i naprawdę nie żałuję bo chłopaki mają dużo miejsca, wózek ma duże koła, kierownica - na szczęście - nie zawiodła póki co. Ale wiadomo- to tylko moja opinia i moje spostrzeżenia - każdy musi wybrać coś do czego jest przekonany :) Pozdrawiam i życzę zdrówka- dla mamy i dzieciaczków :)
 
Kierownica to najlepsza rzecz w peg perego duette. Kazda mama bliźniąt na miescie zazdrości mi tego wynalazku. Manewrowanie to czysta przyjemność.
W sklepach nie ma żadnego problemu z zakrętami.
Dzieci mają teraz 16 miesięcy i 2 dzienne drzemki maja w wózku, jest w nim naprawde duzo miejsca

Za to kosz na zakupy w tym wózku to nieporozumienie. Praktycznie nie ma jak włożyć zakupów przy spacerówce
 
No to w moim przypadku peg perego odpada. Wole baby joggera i mieć wybór odnośnie fotelików. Wogole nie podoba mi sie polityka peg perego, że przymuszają do zakupu swoich fotelików, bo tylko te pasują do adapterów :/
Po prostu nie lubię jak mnie ktoś do czegoś zmusza, bo jestem wtedy od razu na nie. Ot taki charakterek :d
 
Witam. Też jestem na etapie wyboru wózka dla bliźniaczek. Zastanawiam się nad wózkiem firmy dorjan. Czy ktoś słyszał jakieś opinie o tym wózku?
 
reklama
Dziewczyny, przede mną wybór parasolki. Marze o prostym składaniu, niewielkich rozmiarach po złożeniu, ale jednocześnie sporej przestrzeni siedzisk ( maluchy lubią sobie pospać w dzień w wózku).
Na co powinnam zwrócić uwagę przy zakupie?
 
Do góry