reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

edytka84 - po śniegu jeździliśmy tylko raz - wczoraj:) nie jest źle ale z perspektywy czasu wolałabym dołożyć pieniądze i kupić model GT...bo jednak na nasze polskie chodniki pompowane koła są najlepsze...
 
reklama
Nie zgodzę się z Tobą, że bliźniaczy jest droższy niż pojedynczy. Ja za swój dałam 2tys a są pojedyncze wózki za 3,5ys. A używany czemu nie. Tylko przed zakupem trzeba go osobiście sprawdzić.
 
poproś o realne zdjęcia wózka bo nie widzę... ale za 300 zł to prawie darmo;-) pewnie że kup używany, jęśli jest fajny i w dobrym stanie to nie ma co przepłacać za nowy:tak: Ja gondolę miałam nową i żałuję bez sensu wydanych pieniędzy. Spacerówkę już kupiłam używaną
 
Dziewczyny a co myslicie o wozku phil&teds moze któraś z was uzywa takiego wozka i moze sie na jego temat wypowiedziec, chodzi mi o to czy ten wozek jest latwy w prowadzeniu, noi oczywiscie chetnie taki kupie w dobrej cenie
 
W sobote jade ogladac ICandy Peach, dokladnie taki jak na zdjeciu. https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...w6oD48INfNMCKRkULG-tISPuDGDwvCO5F6vvCaGKyhMeA
Miala moze ktoras z Was?
Mam straszny dylamat miedzy nim a Nipperem. Z racji tego, ze w tym drugim dzieci od poczatku leza tylko do swiata odwrocone chcialabym na pierwszy rok taki, ktory ma rozne opcje ustawien, no i ten Icandy wydaje mi sie dosc dobry, tylko nie wiem jak z jego funkcjonalnoscia.
 
Paulineczka, nie wiem czy moja opinia Ci pomoże, bo ja nie mam tego wózka ale był taki czas, że również brałam pod uwagę jego zakup, głównie ze względu na jego rozmiary, ponieważ ma ramę pojedynczego wózka i wszędzie można się nim zmieścić. Ostatecznie zrezygnowałam, bo odstraszyła mnie cena nowego, a używany (w czasie kiedy ja poszukiwałam wózka) znalazłam jeden.
Ostatecznie kupiłam wózek Baby Jogger City Select DOUBLE, który jest bardzo podobny do iCandy, dlatego postanowiłam napisać. Wózek również ma ramę jak pojedynczy z tą różnicą, że siedziska są troszkę inaczej położone ( w iCandy spacerówki są jakby na tym samym poziomie, a w Baby Jogger jedno jest trochę wyżej, a drugie niżej), jest bardzo zwrotny i prowadzi się praktycznie jedną ręką, składanie i rozkładanie wózka, wymiana gondol, fotelików samochodowych jest bardzo prosta i właściwie intuicyjna (jak dostaliśmy wózek, to składaliśmy go właściwie bez zaglądania do instrukcji). Wózek też nie jest tani ale mi udało się kupić używany na allegro w naprawdę świetnym stanie (wygląda jak nowy). Baby Jogger City Select DOUBLE mogę spokojnie polecić, a myślę że jest bardzo podobny do iCandy.
 
reklama
Pulineczka ja mam icandy tylko ze kolor bialo-czarny, wczesniej miałam kilka innych i uwazam ze ten jak dla mnie i dzieci jest najlepszy,bardzo lekki w prowadzeniu, latwo sie manewruje w małych pomieszczeniach, i jest krótki , jest tez jeden do kupienia na allegro czarno bialy z nosidelkami za 2300zl
 
Do góry