reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

bojka cholercia my kupiliśmy BJ city select double :-D

Mam nadzieję, że jednak będzie odpowiedni dla maluszków...
 
reklama
Aga dopiero dziś zobaczyłam twojego posta, przepraszam. W city select podoba mi się przede wszystki, pojedyńcza rama, co według mnie jest dużym plusem bo bryka dzięki temu nie jest mega wielkim kolosem. Koła są pompowane, opcji umieszczania siedzisk jest bardzo dużo. No i firma ma dużo dobrych opinii.
Do tego budka od spacerówki jest długa i będzie chronić dziewczynki od wiatru :-)

A tak jeszcze dodam, że wykonanie wózka również wydaję się porządne.
 
My w koncu zdecydowalismy sie na kupna wozka firmy jedo. Zastanawialismy sie nad tfk, ale ciezko go dostac, a w zasadzie chyba nie mozna go dostac wcale w takiej kombinacji jak chcielismy (na razie stelaz, gondole i foteliki). Wozek, ktory kupilismy wydaje sie odpowiedni, nie jest mega szeroki, ma 80 cm, jest ogolnie bardzo ladny, wybralismy kolor bialo granatowy i zobaczymy jak bedzie sie prowadzic. A co najwazniejsze szyja go u nas na miejscu, takze zamowilam go w poniedzialek a juz dzis jest do odbioru.
 
Chciałam podzielić się opinią na temat wózka BJ City Mini Gt Double. Jestem bardzo zadowolona z tego wózka, lekki, łatwo się składa, mieści w drzwiach, skrętny, łatwo prowadzi się jedną ręką. Minusy- malutkie gondole (dla dziecka max. 5-6 miesięcznego). Wózek raczej miejski, nie polecam w teren (radzi sobie w terenie ale dziećmi bardzo trzęsie) :) Za ok. 2 miesiące będę sprzedawać 2 gondolki w kolorze czerwonym jakby ktoś był zainteresowany. 20140905_152045.jpg
 

Załączniki

  • 20140905_152045.jpg
    20140905_152045.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 201
Ostatnia edycja:
Chciałam podzielić się opinią na temat wózka BJ City Mini Gt Double. Jestem bardzo zadowolona z tego wózka, lekki, łatwo się składa, mieści w drzwiach, skrętny, łatwo prowadzi się jedną ręką. Minusy- malutkie gondole (dla dziecka max. 5-6 miesięcznego). Wózek raczej miejski, nie polecam w teren (radzi sobie w terenie ale dziećmi bardzo trzęsie) :) Za ok. 2 miesiące będę sprzedawać 2 gondolki w kolorze czerwonym jakby ktoś był zainteresowany. Zobacz załącznik 643185

Edytka a czy da sie do niego wpiac foteliki sam czy to typowa spacerowka?
 
reklama
Do góry