reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

ojej chmurka to nie lepiej poczciwe brzuszki? jedynie zakwasy potem dokuczają,ale jak się czlowiek przyzwyczai to nie zwraca uwagi
u mnie mija drugi miesiąc ćwiczeń i kaloryferek się zaczyna rysować:)
 
reklama
pilates z piłką, no i 6 waidera, ale niezbyt rygorystycznie podchodze do zaleceń co do ilości powtórzeń, bo ni innego bym nie robiła tylko ćwiczyła:D
 
kiedyś zaczęłam 6 Widera ale nie dotrwałam do końca, po cesarce jestem więc nie wiem czy te intensywne brzuszki dam radę, nasze szkraby w podobnym wieku widzę bo mój ma 3 mc i 12 dni :D,
 
A ja sobie uaktualniłam suwaczek dietowy i okazało się, że ostatni wpis mam na dwa kilo więcej niż ważę więc jak to poprawiłam to mi przekroczyło 50 % wagi marzeń :D:D:D Nie schudłam ostatnio jakoś szczególnie ale i tak jak suwak zobaczyłam to mi fajnie się zrobiło hahaha
 
Jaipur- czyli dokładnie jak robisz tego waidera po ile powtórzeń ??? ja kiedyś też robiłam ale ciężko było i chyba na 15 dniu odpuściłam :zawstydzona/y:
teraz te 8 min ale powiem Wam że śmiech na sali ale nawet na to nie raz nie mam czasu :-( dlatego kurna chata muszę iść w końcu zapisać się na ten mój kochany fitness bo tam będę musiała być i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć!!!
 
Mój M przytargał mi wczoraj rowerek stacjonarny od sąsiadki (ona nie używa) i tak sobie teraz pedałuję w wolnej chwili... Na A6W też mam ochotę ale poczekam jeszcze z miesiąc na wszelki wypadek. Więc u mnie na dzień dzisiejszy dietka (już 4kg do tyłu), długie spacerki i czasem krótkie z pieskiem ale szybkim tempem...
 
reklama
Do góry