reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

Kamcia nie chwal się tak;) bo zrobi jakaś zazdrośnica laleczkę voodoo i będzie(nie ja nie ja, bo to na mnie robią zazwyczaj:D)
no chyba,że jesteś alienem - bo czasami jesteś niemożliwa ...;) bez brzucha,pól litra mleka w cyckach itd.

Ja nie mam napadów obżarstwa, zawsze tak jem- nie mówiąc o moich zakupach, wczoraj wylazłam wieczorem po cukierka, wróciłam z pełną torbą, małż się śmiał,że to są zakupy bulimika...:-D

marzena greckiej nie mam-ale mam oryginalną turecką i macedońską:-) zapraszam:-D
 
reklama
A ja tam chałwy nie lubię... :-D
Wczoraj w końcu wsiadłam na rower- przejechałam aż 2km :szok:, no ale dobre i to na początek, nie chciałam się za bardzo forsować, w końcu od operacji minęły nie całe 4 tygodnie i jeszcze mnie pobolewa czasami, nogi też odmawiały posłuszeństwa. Powoli zacznę pokonywać coraz dłuższe dystanse.

P.S. Kilogramy powoli lecą w dół, w końcu...
 
wow Karolka podziwiam Twoja odwage! Ja mam ogromna ochote na rower, ale czasu nie bardzo i balabym sie jakos z ta blizna jeszcze... W zeszle wakacje robilam i 80 km na rowerku ( no dobra raz tylko...:p ... ale generalnie przejezdzalismy dziennie tak z 25-50km) i bardzo teskni mi sie za tym..

edit: a ze juz 2 kg mam do pzrodu :( to by sie przydalo...
 
ja od kad nie karmie to waga STOP! Z ciazy zostalo mi 5kg, ale od kad wrocil moj tesc z Niemiec (czyt. przywiozl mi karton czekolad) to ja przytylam 1kg!!!!
 
MajaPolka nic sie nie martw blizną, już jesteś długo po cc więc myślę że tak powolutku możesz zacząć jeździć, tym bardziej że przed ciążą jeździłaś dużo (ja nic a nic bo od rana do nocy pracowałam i nie miałam czasu).
 
Mandrzejczuk niemieckie czeko są pyszne:szok:
Futrzaczku i jak Ci idzie dietka? bo ja cholera póki co nie umiem się zmobilizować:zawstydzona/y: codziennie powtarzam sobie, że od jutra:zawstydzona/y:
 
reklama
basiekkk- nie jest źle póki co ale ja nie nazywam tego teraz dietą tylko zmianą sposobu odżywiania ;-):tak: muszę tylko w końcu na ten fitness się zapisać bo to ćwiczenie w domku jednak nie zawsze jest do zrealizowania :zawstydzona/y:
 
Do góry