reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

reklama
Ha ha ha :-p mi też się nie chce ale w końcu muszę , co dzień wieczorem powtarzam sobie że od jutra :-D:-D:-D z kimś raźniej by było :-)
 
Ja mogę pisać co zjadłam,ale patrząc na półkilową chałwę stojącą przede mną chyba nie o to Ci chodzi..(z pistacjami, naprawdę pyszna)
 
Futrzaczku ja sie przylaczam,bo jeszcze 5kg mam do zrzucenia a jakos apetyt mam wiekszy niz w ciazy a przyylam 29kg!!!Wyzeram wszystko co slodkie szok,,no a z samozaparciem to u mnie dobrze idzie ale tylko do poludnia,potem nadrabiam hihi
 
Orzeszku ja też przytyłam ok. 29-30kg ale mi zostało nie pięć a jakieś 17 jeszcze do zrzucenia, zazdroszczę Ci....
Futrzaczku piszę się na wspólny doping- ja od trzech dni grzecznie dietkuję, tylko że ja nie karmię....
 
reklama
Jeny jak bym sobie chałwę zjadła, taką klasyczną, bez dodatków, kilogramowy blok rozpływającej się w ustach masy... Jaipur, giń poczwaro :growl:
 
Do góry