reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Dziewuszki, masakra z tymi wypryskami :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: Ja na szczęście nie mam, na początku ciąży tylko mnie wysypało, a potem już spokój :tak: Za to mam problemy innej natury... Mianowicie moja WAGA +14 kg:angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no::angry::wściekła/y::no: Ale to nie ten wątek.... I wolę się już nie dołować :baffled:
 
Powiem Wam szczerze ze niby dziewczynke bede miala ale boje sie ze jednak chhlopiec ze to jakas pomylka..ale chce wierzyc ze to dziewczynka hahahahale wskazuje wszystko ze bedzie chlopak bo sie tez na buzce nie zmienilam a ponoc dziewczynki zabieraja urode.. no ale brzuszek mam mniejszy niz przy Dominiku i inaczej te ciaze przechodze wiec mysle ze moze jednak dziewczynka hahah hahhaha i tak moge dybac bez konca hahahahahahahahahahahahah

A co do wyprysków to mi tez teraz cos sie zdazy no nie tak zeby na mnie pokemon zaraz synek wołał no ale jeden tu drugi tam...ale chyba po słodyczach od czekolady moze... bynajmniej tak to sobie wmawiam i tak jak Bratka mówiła pewnie hormony szaleją.... sila a co do wagi to nie pekaj bo ja 13 do przodu a jeszcze przede mna okolo 10 tygodni moze dalej ciazy hahahah wiec co ja mam powiedziec? hahahahahhaha:-D:-D:-D
 
Iwonka, no przepiękny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Lady no to tyjemy niby tyle samo, ale kurde jakoś mnie to nie pociesza :baffled::baffled::baffled::baffled: Ja już chcę urodzić i schudnąć i być znowu super laską :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Iwonko przesliiiiiiiiiicznyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie na początku buzia wulkan ale płyn do higieny intymnej ziaji z macierzanką jest mega fantastyczny na wsie bolączki brzydkiej buzi:rofl2:
 
Ja 3 tyg temu miałam 13,5kg na plusie. W sobotę kolejna wizyta i strach w oczach:-). Ale najważniejsze żeby tylko dzidzia była zdrowa. A mąż mówi do mnie "hipcia" i wcale mi to nie przeszkadza...

Obiecuję sobie, że po porodzie biorę sie ostro za siebie. Mam zamiar kupić rowerek treningowy, bo na zwykły pewnie nie będzie czasu. Zobaczymy jak to będzie...
 
reklama
Hej Marta, ja nawet nie mam co brzuszka pokazywać, 30tydzień w połowie a ja niecałe 6+, dobrze że mała ze mnie wyciąga wczoraj gin wycenił jej wage na 1890, ładnie przybiera, ale ja nie mogę jeść nie mam dużego brzucha tak jak by wewnątrz jest i chyba mam ucisk na żołądek bo mogę tylko małe porcje :( chce mi się jeść ale jak dużo podjem to wymiotuje :(( tragedia, waże na tyle dużo że mała może ze mnie wyciągnąć
 
Do góry