reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Dziękujemy :tak::-D Willa jest przeogromna, Alanek ucieszony :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Lady, nie wiem dlaczego Twój jest wypukły... Ale większość ciężarnych ma chyba wypukłe :tak: Tak mi sie coś zdaje. Ja mam schowany, ale może jeszcze też mi wyskoczy :-D:-D:-D:-D
 
Ja smaruję brzuchol na przemian kremem i oliwką, ale bardziej dlatego by nie swędziało, bo czuję jak skóra się naciąga. Co do celuitu chm:nerd: mam to szczęście, że mój facet nie wie co to za bardzo:-D choć dzięki bogu nie jest jakiś masakryczny, i jakoś nie chce mi się z nim walczyć, no fakt wmasuję sobie czasem ujędrniające coś w pupsko, ale dlatego, że fajnie pachnie limonką:-D jak urodzę i będzie bardzo źle polezę do kosmetyczki ale najwcześniej w maju:tak:
 
kurczę a mnie w ciąży kosmetyki uczulają i mój bunio odmawia współpracy z maźidłami a mam rozstępy...:-:)-:)-:)-(

aha i wczoraj na wizycie dalej 4 kilo na plusie a lekarz zadowolony bo sama mam nadwagę i muszę się pilnować....
 
Dziewczyny no nie moge wchodze na wage a dzis juz 75 co sie dzieje ze tak tyje? 13 kilo już;/ dziewczyny mozna mi sie odchudzac lekko? tak nie glodzic tylko zmniejszyc dawki jedzenia ?
 
A mój pępek nie dosc ze na wierzchu to tak napompowany jak balon az mi sie przez bluzke odbija strasznie szok pierwszy raz coś takiego widze....:baffled:
 
RENIU zgrabniutki masz buniaczek.....czemu ja nie mogę wkleić może pojadę do którejś która mi sesję zrobi swoją cyfrówką.....:-D:-D:-D:-D:-D a wiecie co ja się tak zastanawiam bo mnie dzis w urzędzie pytali to już konieć rodzi pani na dniach:confused::confused::confused::confused: bo mam niby duzy brzuch a przecież ja przytyłam tylko 4 kilo ale to niema jedno z drugim nic wspólnego....ja mam taka piłkę wypchana nie wiem sama....
 
reklama
Renia REnia ale brzusio...... jeju super taki zgrabny i powabny ...wogole cala talia ekstra a ja taka nadymna kuleczka hahahaha:-D:-D:-D
 
Do góry