reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Ładne brzuszki - ja już swojego nie pokarzę, bo przy was wyglądam jakbym miała bliźniaki :-p

ada - nie przejmuj się - jeden z moich wykładowców mnie zwolnił z egzaminu (przepisze mi ocenę z ćwiczeń) bo się przestraszył że mu za chwilę urodzę :-D:-D:-D a ja mam na plusie 7 kg :sorry2:
 
Dziewczynki ale ja mowie serio, jestem taka wysypana ze jeden wielki strup na buzi, no i ponoc to na dziewczynke:angry::-D:-D
 
Reniu, ja miałam podobnie, poszłam z tym nawet do kosmetyczki i powiedziała mi że to wina podwójnych hormonów i oznajmiła że to pewnie dziewczynka. No i przewidziała :-) a poza tym do tej pory mam problemy z cerą, i nie mogę na siebie w lustrze patrzeć, chyba że się najpierw szczelnie wymaluję :baffled::tak:
 
Renia, jeszcze tylko dwa miesiące i koniec Twoich męczarni :tak::tak::tak::tak::tak: I moich też :-D:-D:-D:-D:-D I wszystkich Kwietnióweczek :-D:-D:-D:-D:-D:-D A z tymi przesądami, to ja nigdy w nie nie wierzyłam :no: Mi jedna " znajoma" powiedziała, że na pewno będę miała dziewczynkę, bo się bardzo na buzi zmieniłam ( wredna z takim uśmieszkiem to powiedziała :wściekła/y: ) a ja chłopaka jak dzwon będę miała.... :-D:-):happy2::blink:
 
Silka ja miałam podobnie, tylko że u mnie mówili że bedzie chłopak, bo niby ładnie wyglądam :-D nawet się założyłam że bedzie dziewczynka no i wygrałam :-):-):-) ale pewna bede dopiero po porodzie :baffled::tak::-)
 
reklama
Bratka ja bym sie nie pogniewala jakby sie te przepowiednie sprawdzily:-D:-D, tylko ze czasami to sie nie chce juz tyyyyyle tej tapety nakladac:wściekła/y:

Silka u Ciebie to akurat sie sprawdza bo Ty na buzce ladnie wygladasz:tak::-D
 
Do góry