reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Ciul z tymi kilogramami, z wózkiem sie pobiega w maju i spadnie, najgorszy ten cellulitis :baffled: dziewczyny macie jakieś dobre kremy na tą zarazę? :confused:
 
Bartka, powiem Ci, że też szukam jakiegoś skutecznego środka na to paskudztwo i nie znalazłam :baffled: Wprawdzie mam niewielki cellulitis, ale zawsze i kurde nie wiem co mam na niego sobie kupić :baffled: Na szczęście rozstępów u mnie BRAK :laugh2: Jedyny plus :tak:
 
Mnie chyba też zaczął cellulit atakować bo mąż mnie wczoraj skomentował: O jakaś fakturka ci na udach wychodzi! Cudownie:szok:. A kilogramów mam 10 więcej czyli ważę już72kg. A już drugi lekarz tym razem w szpitalu na badaniu stwierdził że mam mały brzuch i małą ciążę aż mnie wysłał od razu na usg. I się okazało że synek dorodny 1600g i wody płodowe w normie. Tylko po prostu wysoka jestem (176) i mi się rozkłada brzuszek na dłuższej przestrzeni.:tak:
 
ja tam zauwazylam ze celulit zawsze sie pokazuje w momencie tycia:-( i nie wiadomo czym by sie tego dziadostwa nie smarowalo to nic nie da...
ja jak sie odchudzam zawsze smaruje sie VICHY chyba jesto jeden z najlepszych specyfikow na celulit .. przynajmniej ja tak uwazam :-)
 
Co do rozstępów ciążowych to gdybym przez oststnie 2 tygodnie ciąży z Domieiem uzywała mojego Dax cośtam mamma to było by idealnie, a tak mam brzuch w rozstępach. Teraz się tym smaruję i tamte bledną a nowych nie ma:-)
 
reklama
Do góry