reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Kachurku, no właśnie mało fajnych dentystów, zwłaszcza dla dzieci, jak byłam mała na mleczkach miałam plamki, ale nie były to dziury a pewien dentysta naliczył 8dziórek i zaczął je plombować. I to tak, że ja płakałam by przestał. Mama poszukała innego dentysty znaczy się panią fajną kobietę, która zagadała, obejrzała moje zęby i wsio.
Ale długo miałam uraz, do dzisiaj go mam. Mój dentysta to właśnie spokojny, miły młody człowiek. Nie robi nic na siłę i z przymusu.

sami już niedługo te dzieciaczki będą się w tych brzuszkach chować. Za całkiem niedługo (oby) wyjdą na ten świat i przestaną kopać nas od środka:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny :) Witam się w kwietnióweczkach po raz pierwszy :tak:

Jestem już prawie w 28 tygodniu ciąży. walcze ze swoim apetytem. W sumie nie jem chyba dużo. Nie wiem jak to u Was wyglada. Dziennie jedna/dwie kromki chleba i bardzo mały obiad, przegryzam warzywa i czasem owoc. Wazyłam przed ciąża niecałe 49 kg a teraz już 59. 10kg na plusie, nie wiem za bardzo skąd..

Biodra z ok 90cm skoczyły na 99, w brzuszku w najszerszym miejscu 90 cm, choc podobno nie jest duzy, to mi się wydaje wieeelki. Tak chcialam by go było widac.. a teraz jak pomysle, ze bedzie jeszcze wiekszy to mi źle..

Nie mam rozstępów ale problemy z cellulitem.

Biust zwiekszył sie z absolutnego zera na miseczkę B :szok:...:-D

Paulinko, biodra mierzymy w najszerszym miejscu, a wiec razem z pupą :)
 
to ja chyba wszystkie przescignelam juz waze 73 kilo i co? masakra niby teraz az taK się NIE POWINNO TYC A JA IDE JAK BURZA :/11kg na plusie :/puchne i puchne a dopiero jest niemal ze 29 tydzien :/
 
kurde a ja mam tylko 165 i mi sie to jakos nie rozkada uda urosly palce napuchly buzka spuchla boze jak ja zle wygladam naprawde co mam robic mniej jesc?ratunku?
 
reklama
co sie lamiesz schudniesz.. ja jak przyjechalalm do Irlandi to wazylam 54 kg przy moim wzroscie to troche za malo ... pozniej zaczelam wcinac slodycze jak najeta i mi dupsko o 6 kg podskoczylo... zrobilo sie 62kg:-(a teraz jest 72 .. ale ja sie nie przejmuje schudne znowu .... byle do wiosny :-)
Pomimo tego ze waze teraz 72 kg i jestem w ciazy to nie czuje sie jaks opasla .. moja rodzinka sie smieje ze wygladam jak pajak.. chude rece chude nogi tylko ten brzuch wieki okragly:-)
 
Do góry