reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Laydy jestem w szoku:szok: pisałaś, że duży, ale nie myślałam, że aż tak duży. Nono niezły domek:tak:
Silka twój brzuszek też piękny.
Jej jak ja wam zazdroszczę. No mi niby też wywaliło, ale nie widać tak jak wasze.
Muszę pożyczyć od kogoś aparat. No chyba, że w końcu uda nam się kupić aparat. Znaczy się mamy i to dobry ale na film....
 
reklama
Nie no dziewczyny tera to się załamałam może mi rośnie za szybko? jak widac opnka mi sie nie rozlewa i tak sobie mysle ze musze chyba zapomniec o dziewczynce bo tam napewno nie siedzi taka duza dziewucha? no nie? jeju ja naprawde mam najwiekszy a tak długo miałam plaski... jest on duma dla mnie ale ledwo co dobiega 5 miesiąc a co to bedzie jak będe miała 9 miesiecy o matko wklejajcie swoje jeszcze niech mnie któraś prześcignie!!!! żebym sam nie była :]taka wielka :)
 
Lady... Ja też mam duży:tak::-) Nie ma się co przejmować. Może mamy dużo wód i dlatego tak Nas wysadziło ?? Najważniejsze, że nie wyglądamy grubo, tylko ciążowo ;-) No i życzę Ci dziewczynki :-D
 
Piekne macie brzuchy ciężarówki;-)
Lady no,no juz pokaźny brzuszek i zgrabniutki ale nie oznacza to że nie będziesz miała dziewczynki bo u mnie wszyscy twierdzą że to chłopak a też mam taka piłeczke a tu chyba dziewczynka będzie;-)
 
wielkie dzieki ciagle żyje nadzieją że to bedzie dziewczynka...... ale poki co czekam na Wasze kolejne zdjątka :)))))
 
Kurde nie mam się jak zmierzyć bo nie mam tego centymetra krawieckiego...ale przed ciążą ważyłam 62 kilo a teraz na dzień 22.11.2007 waże 66kg rano a 67kg wieczorkiem:) aaaaa i jeszcze jedno jak to mozliwe ze niektóre z Was przytyły więcej ode mnie a mja o wiele mniejsze brzuszki... nie skumałam czaczy.. :[
 
Lady to jest twoja druga ciąża więc myslę,że brzunio szybciej wysadza mój to na razie nie super widoczny ale jak mam wzdęcia albo się wypne śmiało moge iść rodzić spoko 9....:-D
 
reklama
Do góry