reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Róża, no właśnie u mnie ze zwykłego przeziębienia Igor w chwili urodzenia miał bardzo wysokie CRP i od razu zapalenie płuc... żadnej choroby ,nawet błahej, nie wolno bagatelizować :no:
 
reklama
mamcia, ja jeszcze polecam pić na gorąco mieszankę miód + cytryna + imbir. ja to piłam w listopadzie jak byłam przeziębiona i pomogło.
 
wika - u mnie to samo było, a tylko lekko sie przeziębiłam w III trymestrze (nawet gorączki nie miałam). Teraz miałam na samym początku wysoką gorączkę (jak na mnie bo ja z reguły nie choruję) i też tylko paracetamol. Mam jednak nadzieję, ze historia sie nie powtórzy.
 
a mnie dzisiaj łapie dół , muszę iść do pracy w której siedze i nic nie robie .... nudy potworne a od 13 do 21 można umrzeć z nudów....już w 90% przekonana jestem że od Lutego idę na L4 .... bo wole nudzić się w domu niż siedzieć w pracy i nic nie robić.... ahhh ... i chce mi się spać :/ i w ogole ble...paskudny dzień
 
Ja też jem lody, ale Cię pocieszę. Lodów nie powinno się jeść właśnie latem podczas upałów, bo powodują nagłą dużą zmianę temperatury w gardle i stąd te letnie anginy i zapalenia krtani, zwłaszcza u dzieci. W zimie lody po prostu hartują gardło, bo przecież i tak jest zimno. Także jedz na zdrowie :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry