reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sadika ja myślę że skoro ostatnio też plamiłaś i wyszło wszystko OK a obecnie nic cię nie boli dodatkowo a plamienia są takiego samego koloru konzystencji itd. To po prostu leż i myśl pozytywnie. A jeśli cię to bardzo martwi i niepokoi to jedź na IP bo masz takie prawo w każdej chwili!!!
 
reklama
Dzięki Kalcha za wsparcie. Staram się myśleć podobnie żeby się dodatkowo nie nakręcać. Wyleżę się w łóżku za wszystkie czasy :)
 
Ooooooo matko ! Codziennie budzę się w nocy o godz 3 albo 3.30 ... i godzine albo półtorej spać nie mogę jakbym była wyspana :szok::dry::confused::shocked2::eek: i do tego burczy mi w brzuchuu....dramat :p też nie możecie spać ??
 
Ja tez się w nocy budzę i nie mogę zasnąć za to rano odsypiam, albo popołudniu -drzemka konieczna :tak:
Nadal nie mam apetytu i nie ciągnie mnie do słodkiego. Bolą mnie piersi, boli dość mocno brzuch - tak ściąga albo okresowo biorę No-spe i jest lepiej.
 
Ja też się budzę o tej godzinie mniej więcej i spać nie mogę, no i na siku koniecznie, ze 2 razy, ale przed ciążą też miałam nocne wycieczki na siku, więc to mnie w ogóle nie męczy, i tak jak Doe odsypiam rano. Ale też sen mam taki jak zając na miedzy, wszystko jest mnie w stanie obudzić!
 
ja rano jak nie idę do pracy to też odeśpie , ale i tak dłużej niż do 9 często mi się nie udaje....a w nocy obowiązkowo siusiu , i luk przez okno w kuchni , jaka to pogoda za oknem :p

chociaż czasami jak padnę o 21 to śpie jak kamień i nawet budzik mojego chłopaka o 5 rano mnie nie rusza , i wtedy mogę spać do 10-11 ;p ale tooo bardzo rzadko się zdarza , przewaznie kiedy mogę spać (bo nie idę do pracy na rano albo mam wolne) to nie ma opcji wstaje o 8 czy 9 i po spaniu , a jak muszę wstać o 7 to nieee ma opcji , łóżko wtedy przyciąga mnie jak magnes ;p
 
Ja mam mulimie 24h na dobę :crazy: nie wymiotuje ale mnie muli ciągle..zjem muli nie zjem muli już nie mam sił :-(Jak coś porobię w domku brzuch mnie boli jutro idę do doktorka to mu powiem...martwi mnie to. Też tak macie, że brzuszek boli?
 
Doe , ja tak miałam z tym muleniem, do tego dochodziły bóle żołądka, ale już zauważyłam, że od kilku dni jest lepiej. To już 11 tydzień, więc powoli się zbliża koniec trymestru i liczę, że będzie tylko lepiej.
Za to brzuś też mnie pobolewa dość często. Są to taki kolki lub jakis ucisk. Z tym, że u mnie ma to duży związek ze wzdęciami, z którymi mam teraz spory problem niestety. Najgorzej jest rano. Czasem też jak coś dłużej porobię, to zaczyna pobolewać, ale wystarczy położyć się na 10 min i przechodzi.
 
ronya ja mam zaparcia na maksai jakoś nie wpadlam ze to może być TO. Przecież jeżeli flaczki naprlnione to i ból się pojawia...Dziekuje
 
reklama
Musisz się poobserwowac, czy po wizycie na kibelku nie czujesz się lepiej :-). Może pij miętkę, czy jakieś inne wspomagające ziółka, a ból "przeminie z wiatrem" hehe:rofl2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry