reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze obawy

Kochana idz do innego lekarza....mi jak lekarz zaczal duperele gadac ze ciaza obumarla i wogole to szybko zmienilam....

A widze że Ty Magda jestes z Warszawy, gdzie chodzisz do lekarza??? Ja w sumie mam dobrego lekarza ale mimo ze przyjmuje prywatnie sa do niego takie terminy ze wymiękam :no: Dwa tygodnie temu zapisałam sie do niego na 16 pazdziernika...:szok: do tego czasu musze chodzic do takiej babki do ktorej jest łatwiej sie dostac...no ale miła to ona nie jest :zawstydzona/y:
 
reklama
A widze że Ty Magda jestes z Warszawy, gdzie chodzisz do lekarza??? Ja w sumie mam dobrego lekarza ale mimo ze przyjmuje prywatnie sa do niego takie terminy ze wymiękam :no: Dwa tygodnie temu zapisałam sie do niego na 16 pazdziernika...:szok: do tego czasu musze chodzic do takiej babki do ktorej jest łatwiej sie dostac...no ale miła to ona nie jest :zawstydzona/y:

Ja mieszkam na Stegnach i na Soczi jest przychodnia osiedlowa. Tam jest doc. Kucharski ktory tez przyjmuje na Dragonów prywatnie.

Pamietam jak poszlam 29 sierpnia do lekarza przeprowadzil wywiad...zbadal i nie stwierdzil ciazy ale mu powiedzialam zeby na usg mi dal no i dal. tego samego dnia polecialam i... mila pani od usg oznajmila "Pani Magdo bedzie Pani mamusia...wszystko slicznie sie zagniezdzilo i jest zdrowa i prawidlowa ciaza. A to 5 tc. Gratuluje" Radosna w pon pognalam z wynikiem usg do Kucharskiego. On postekal, popatrzyl i...oooo dziwne cos nie dobrego...Jest Pani w 6 tc a nie 5 tc i powinno byc serduszko. Prosze przyjsc dzis popoludniu na Dragonow. usg 50 zł (zaznaczam ze wczesniej wiedzial ze mam meza hindusa)
Poszlam...to byl 1 wrzesnia... i... 4 mm przez 2 dni urosl pecherzyk i o 0.6 mm zarodeka on siedzi i patrzy i miauczy ze cos nie halo...pokazal mi ekran a ja zobaczylam serdunio malusie pikajace. i mowie "Oj moja kruszynka ma serdunio" lekarz to nie serce... ja sie pytam a co?? patrzy patrzy...wie pani ma pani racje"

No i jak nie zmienic lekarza...a malo sie slyszy ze lekarze zla diagnoze postawia i usuwaja bo obumarla rzekomo...

ybko nie sluchaj tej baby tylko idz jak masz pieniazki prywatnie na usg np do Damiana na walbrzyska albo nawet odplatnie na Madalinskiego
 
Ja mieszkam na Stegnach i na Soczi jest przychodnia osiedlowa. Tam jest doc. Kucharski ktory tez przyjmuje na Dragonów prywatnie.

Pamietam jak poszlam 29 sierpnia do lekarza przeprowadzil wywiad...zbadal i nie stwierdzil ciazy ale mu powiedzialam zeby na usg mi dal no i dal. tego samego dnia polecialam i... mila pani od usg oznajmila "Pani Magdo bedzie Pani mamusia...wszystko slicznie sie zagniezdzilo i jest zdrowa i prawidlowa ciaza. A to 5 tc. Gratuluje" Radosna w pon pognalam z wynikiem usg do Kucharskiego. On postekal, popatrzyl i...oooo dziwne cos nie dobrego...Jest Pani w 6 tc a nie 5 tc i powinno byc serduszko. Prosze przyjsc dzis popoludniu na Dragonow. usg 50 zł (zaznaczam ze wczesniej wiedzial ze mam meza hindusa)
Poszlam...to byl 1 wrzesnia... i... 4 mm przez 2 dni urosl pecherzyk i o 0.6 mm zarodeka on siedzi i patrzy i miauczy ze cos nie halo...pokazal mi ekran a ja zobaczylam serdunio malusie pikajace. i mowie "Oj moja kruszynka ma serdunio" lekarz to nie serce... ja sie pytam a co?? patrzy patrzy...wie pani ma pani racje"

No i jak nie zmienic lekarza...a malo sie slyszy ze lekarze zla diagnoze postawia i usuwaja bo obumarla rzekomo...

ybko nie sluchaj tej baby tylko idz jak masz pieniazki prywatnie na usg np do Damiana na walbrzyska albo nawet odplatnie na Madalinskiego
Kurcze to okropne o czym piszesz...
Ja zbieram od kolezanek dane o ich lekarzach i zastanawiam sie czy nie wybrac sie w tym tyg na usg... boje sie tylko ze jak wybiore sie na samo usg to dostane taki opis jak mam od tamtej babki, ze pecherzyk nieregularny itp tylko co to znaczy? Czy ja juz nie mam szans zeby bylo zdrowe dziecko? Mecza mnie takie sny, nie moge przestac o tym myslec...:zawstydzona/y:
Lekarza na pewno chce zmienic ale teraz najwazniejsze jest dowiedziec sie czy jest zarodek czy nie...sama nie wiem co robic i czy sens jest isc wczsniej niz tydzien po ostatnim usg... rany, myslalam ze to wszytsko bedzie sto razy łatwiejsze.
 
Jutro idę porobić badania krwi itp. A już za 3 dni idę na usg, nie mogę się już doczekać. Mam nadzieje, że zamieszkał już maluszek w pęcherzyku. Troszkę się tym denerwuje ale staram się być dobrej myśli.
 
A ja bede dalej swoje... Moje obawy dotycza tego, ze wlasciwie jeszcze zadnego badania nie mialam. 8 tydz ciazy a ja nawet nie mam potwierdzenia lekarskiego! Normalnie sie zdenerwuje na sluzbe zdrowia w Irlandii chyba! Bylam u lekarki, ktora mnie w ogole nie zbadala i powiedziala, ze dostane list ze szpitala kiedy mam sie zglosic. Od tamtego czasu mija juz 3 tygodnie a ja nadal nic nie dostalam..... I jak tu sie nie martwic? Jak czytam o problemach i zagrozeniach u niektorych z Was to zaczynam sie martwic, bo nie mam pojecia co sie dzieje tam w srodku u mnie...
 
Nie martw się w polsce jest to samo, dostałam termin wizyty na 23.10. Mi aż tak nie zależałoby na tej pierszej wizycie ale mam tyle pytań, po ostatnim porodzie jeszcze nie doszłam do siebie kiedy pomyśle że teraz też może coś sie stać przy porodzie a ja nie mam żadnego wpływu na to to chce mi się ryczeć ja już kocham to dzieciątko i nie chce żeby mu się coś stało. Tyle kobiet rodzi normalnie dlaczego ja nie mogłam przytulić swojego synka, zabrali go a mnie zmieszali z błotem od począdku do końca. Teraz jesteśmy razem ale jeździmy na rechabilitacje, tyle badań za nim i przed nim jeszcze. Powiedzieli że to moja wina a ja nawet niewiem czy to prawda, tak bardzo się boje... ;((((((((((((((
 
Ja cały czas się boje czy z dzidzia(nie używamy określenia fasolka) wszystko ok :no: czy coś się niestanie, że nie będzie mi dane cieszyć się 9 miesięcy, że stracę wcześniej - tragedia, no po części prze historie mojej mamy bo pierwsza ciąże straciła:-(
 
Witam!
Chciałabym się podzielić moimi obawami i prosić o wsparcie!
Ostatnią miesiączke miałam 21 sierpnia. We wrześniu w dniu spodziewanej miesiączki wystąpiły tylko plamienia, które trwają do dziś. 1 października poszłam do lekarza i ten przepisał mi Duphaston ale ciąży nie potwierdził gdyż pęcherzyk był ledwo widoczny i stwierdził, że nie jest pewien czy to ciąża :( Dał mi skierowanie na badanie krwi ( wynik 3383mlU/ml- to chyba oznacza ciążę?). Bardzo martwią mnie te plamienia i do tego dochodzą bóle brzucha. No i to , że praktycznie nic nie było widać na USG. Czy któraś z Was miała podobną sytuację?Proszę o radę :sad:Strasznie się boję, że z moją dzidzią coś nie tak!
 
Witam!
Chciałabym się podzielić moimi obawami i prosić o wsparcie!
Ostatnią miesiączke miałam 21 sierpnia. We wrześniu w dniu spodziewanej miesiączki wystąpiły tylko plamienia, które trwają do dziś. 1 października poszłam do lekarza i ten przepisał mi Duphaston ale ciąży nie potwierdził gdyż pęcherzyk był ledwo widoczny i stwierdził, że nie jest pewien czy to ciąża :( Dał mi skierowanie na badanie krwi ( wynik 3383mlU/ml- to chyba oznacza ciążę?). Bardzo martwią mnie te plamienia i do tego dochodzą bóle brzucha. No i to , że praktycznie nic nie było widać na USG. Czy któraś z Was miała podobną sytuację?Proszę o radę :sad:Strasznie się boję, że z moją dzidzią coś nie tak!
Mi na pierwszym usg tez tak powiedzial ze nie wiadac zadnej ciazy choc testy ciazowe wskazywaly co innego. Kazał mi przyjsc 4 dni pozniej i juz byl widoczny pecherzyk ciazowy po 2 tygodniach widac juz bylo moje maleństwo. Nie martw sie bo jesli jestes w bardzo wczesniej ciazy to lekarz bedzie mial problem cos wyszukac na usg. Odczekaj pare dni i zanowu sie zglos do niego. Co do bólów brzucha to mnie do tej pory boli a jestem w 7 tgc i gin przepisal mi nospe mowiac ze mnie boli bo macica mi sie powieksza. Badz dobrej mysli :)
 
reklama
Basia a badanie krwi powtórnie robiłaś? Spokojne daj czas dzidzi urosnąć aby było ją widać na USG. Czasem bóle brzucha to sygnał ciąży że coś się tam zaczyna dziać. Głowa do góry...
 
Do góry