reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze obawy

szczerze mówiąc to już zaczełam sie zastanawiać czy ja jestem odpowiednią osobą do tego żeby być w ciąży... najpierw zamartwiałam sie ze nie moge zajsc w ciaze a teraz zamartwianie sie o dziecko czy wszystko jest ok...
Nie martw się ja też tak mam i myślę, że nie tylko My;-) Na pewno jutro coś zobaczysz na usg ale pamiętaj, że wszystko zależy od sprzętu i lekarza pamiętaj żeby się tylko nie denerwować. Ja też nie mogę doczekać się usg bo na pierwszym widziałam tylko pęcherzyk i różne myśli po głowie chodziły ale jestem dobrej myśli. Tak to jest, że mama zawsze będzie się martwić o swoje dzieciątko.
Daj znać jak będziesz po usg.
 
reklama
czesc ja tez wedlug owulacji jeste w 3 tyg. i 3dniu w srode bylam u lekarza ale bylo widac tylko malenki zarodek. Panicznie sie boje bo ciagle boli mnie brzuch po bokach tak jakby jajniki biore luteine dopochwowo bo raz mialam malnkie plamienie.niekiedy ten bol jest nie do zniesienia a najbardziej go odczuwam jak duzo stoje albo chodze. czy wy drogie mamusie tez odczuwalyscie podobne bole?
 
czesc ja tez wedlug owulacji jeste w 3 tyg. i 3dniu w srode bylam u lekarza ale bylo widac tylko malenki zarodek. Panicznie sie boje bo ciagle boli mnie brzuch po bokach tak jakby jajniki biore luteine dopochwowo bo raz mialam malnkie plamienie.niekiedy ten bol jest nie do zniesienia a najbardziej go odczuwam jak duzo stoje albo chodze. czy wy drogie mamusie tez odczuwalyscie podobne bole?
Mnie ciągnęło, kłuło, pobolewało 7 dni po owulacji tak przez 2 tygodnie i minęło. Też nasilało się to jak długo stałam ale przechodziło jak chwilkę poleżałam ale nie były to mocne bóle. Jeśli będzie to bardzo silny ból to może lepiej zasięgnij rady lekarza a nie mówił nic o nospie że możesz brać?
 
katarzynak83 a w którym tygodniu jesteś?
Daj znać koniecznie jak tam było na badaniu?

Od owulacji minelo 3 tyg i 4 dni a od okresu 6 tygodni i 4 dni...Dam znac czy cos bedzie widać, przyznam sie ze jestem w strachu, chociaz powtarzam sobie ze robie wszystko co w mojej mocy zeby dzidzia była zdrowa, reszta już niestety nie jest zależna ode mnie.. No ale cóż, musimy sie trzymać razem, bo widze ze nie tylko ja denerwuje sie przed badaniem usg ;-) Musi być dobrze:tak:

czesc ja tez wedlug owulacji jeste w 3 tyg. i 3dniu w srode bylam u lekarza ale bylo widac tylko malenki zarodek. Panicznie sie boje bo ciagle boli mnie brzuch po bokach tak jakby jajniki biore luteine dopochwowo bo raz mialam malnkie plamienie.niekiedy ten bol jest nie do zniesienia a najbardziej go odczuwam jak duzo stoje albo chodze. czy wy drogie mamusie tez odczuwalyscie podobne bole?

Mysle ze te bóle sa normalne bo to pewnie macica sie rozciaga... nie znam sie za bradzo na tym, mnie od czasu do czasu cos pobolewa tez z boku a dwa razy miałam dość sile skórcze jak na okres. Jutro zapytami sie ginekologa o to i dam znać, na pewno 3 tabletki nospy mozna brac dziennie - ginekolog ostatnio mi to mówiła...
Co do plamien to radziłabym sie poradzić lekarza... ale ja panikara jestem ;-)
 
Mysle ze te bóle sa normalne bo to pewnie macica sie rozciaga... nie znam sie za bradzo na tym, mnie od czasu do czasu cos pobolewa tez z boku a dwa razy miałam dość sile skórcze jak na okres. Jutro zapytami sie ginekologa o to i dam znać, na pewno 3 tabletki nospy mozna brac dziennie - ginekolog ostatnio mi to mówiła...
Co do plamien to radziłabym sie poradzić lekarza... ale ja panikara jestem ;-)[/quote]

wlasnie problem jest w tym ze ja tez jeste okropna panikara tym bardziej ze stracilam juz jedna dzidzie:-( zauwazylam teraz ze uplawy mam jakby ciemniejsze niz dotychczas nadal zolte ale ciemniejsze. okropnie sie boje
 
a ja co mam powiedziec..
wkroczylam w 3 miesiac i mdlosci minely z dnia na dzien, piersi 4x mocniej zaczely bolec, zawroty glowy doszly, zgaga i cholerna maxymalna sennosc ktorej nie mialam...brzuch od poczatku mnie nie bolal i nie boli, plamienie i krwawienie jest mi obce tak jak uplawy
czasami sie stresuje czy wszystko ok
 
Od owulacji minelo 3 tyg i 4 dni a od okresu 6 tygodni i 4 dni...Dam znac czy cos bedzie widać, przyznam sie ze jestem w strachu, chociaz powtarzam sobie ze robie wszystko co w mojej mocy zeby dzidzia była zdrowa, reszta już niestety nie jest zależna ode mnie.. No ale cóż, musimy sie trzymać razem, bo widze ze nie tylko ja denerwuje sie przed badaniem usg ;-) Musi być dobrze:tak:
A kiedy idziesz na usg? Trzymam kciuki :tak:
 
:-(mnie tez czasem pobolewa brzuch a szczegolnie okolice jajnikow... nie moge zbyt dlogo stac czy siedziec wyprostowana bo zaczyna mi braknac oddechu:szok: jest mi strasznie ciezko jak bym byla w 8 miesiacu i ciagle chce mi sie spac...
-----------------------------------

---------------------------------
 
reklama
A kiedy idziesz na usg? Trzymam kciuki :tak:

Kinguś napisz bardzo Cie prosze w ktorym tyg mialas usg i co powiedzial Ci lekarz, wydaje mi sie ze jestes na podobnym etapie co ja.
Ogolnie jestem zalamana bo bylam dzis na usg i widac tylko pecherzyk 10mm ale lekarka powiedziala ze ma nieregularne kształty - spotkalyscie sie z tym?
Powiedziala tez ze nie wiadomo czy w ogole sie pojawi zarodek :-( i ze CZASEM moze byc prawidlowa ciaza z takim pecherzykiem i ze trzeba poczekac tydzien... ja juz wariuje, teraz musze siedziec w pracy i juz nie wytrzymuje bo ciagle mi łzy płyną... nie wiem co mam o tym wszytskiem mylsec...wyniki bety mam ok ale ginekolog powiedziala ze to o niczym nie swiadczy....:-(
 
Do góry