reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze obawy

Mozecie mi powiedziec jak dlugo was bolal brzuch? U mnie trwa to od samego poczatku i nie przestaje:-( tzn. Przejdzie na chwilke i znowu to samo a do tego te upławy.... Nie jest ich duzo ale ich kolor sie mi nie podoba
napiszcie cos prosze
 
reklama
Moim zdaniem powinnaś zdecydowanie udac się do lekarza, bo Twoje objawy są niepokojące
Mnie na początku również pobolewał brzuch, ale to było chyba spowodowane wzdęciami :dry:
A jeśli chodzi o upławy to rowniez miałam - dużo, o barwie żółtawej i okazało się, że mam infekcje dróg rodnych :-(
ale gin. przepisał mi czopki i powinno pomóc :-)
 
katarzynak83 - trzymam kciuki żeby było wszystko ok. Wiem, że ciężko nie myśleć, ale zamartwianiem się nic sobie i brzuszkowi nie pomożesz....ja za to dużo z moim brzuszkiem rozmawiam i proszę go żeby było wszystko ok, a przez to robię się sama spokojniejsza (chociaż na krótką chwilę).
 
:-(witaj ja tez mialam straszne uplawy a teraz zamienily sie lekkie plamienia pojawily sie pierwsze we wtorek i przeszyl... az do dzis kolejne... bylam sie zapisac do lekarza i mam dopierw we wtorek... ale mam straszne obawy i jade jutro rano do szpitala...:-( STRESZNIE SIE BOJE!!! ale staram sie byc dobrej mysli....
 
Kinguś napisz bardzo Cie prosze w ktorym tyg mialas usg i co powiedzial Ci lekarz, wydaje mi sie ze jestes na podobnym etapie co ja.
Ogolnie jestem zalamana bo bylam dzis na usg i widac tylko pecherzyk 10mm ale lekarka powiedziala ze ma nieregularne kształty - spotkalyscie sie z tym?
Powiedziala tez ze nie wiadomo czy w ogole sie pojawi zarodek :-( i ze CZASEM moze byc prawidlowa ciaza z takim pecherzykiem i ze trzeba poczekac tydzien... ja juz wariuje, teraz musze siedziec w pracy i juz nie wytrzymuje bo ciagle mi łzy płyną... nie wiem co mam o tym wszytskiem mylsec...wyniki bety mam ok ale ginekolog powiedziala ze to o niczym nie swiadczy....:-(

w ktorym tyg ciazy jestes??

moj pecherzyk mial 10 mm w 5 tc i zarodek 3 mmwiec jesli jestes miedzy 5 tc a 6 tc to norma pecherzyka wynosi 10 mm - 17 mm

a to zebys sie uspokoila

1)
GS (Gestational Sac) - wymiar pęcherzyka ciążowego
HBD-GS(cm) (czyli zaleznosc miedzy wiekiem ciazy wyrazonym
w tygodniach a wielkoscia pecherzyka w cm)

5.0 tydz 1.0 cm (10 mm)
5.5 tydz 1.3 cm (13 mm)
6.0 tydz 1.7 cm (17 mm)
6.5 tydz 2.0 cm (20 mm)
7.0 tydz 2.4 cm (24 mm)
7.5 tydz 2.7 cm (27 mm)
8.0 tydz 3.1 cm (31 mm)
8.5 tydz 3.4 cm (34 mm)
9.0 tydz 3.8 cm (38 mm)
9.5 tydz 4.1 cm (41 mm)
10.0 tydz 4.5 cm (45 mm)
 
Ostatnia edycja:
:tak: Dziekuje!!! Dziś pojechałam do szpitala.. zrobiono mi USG jestem dokładnie w 7 tygodnie i 4 dniu... po badaniu ginekolog stwierdziła ze moja ciaża jest zagrozona...musze ciagle odpoczywac.. bo najmniejszy wysilek moze skaczyc sie katastrofa gdyz jajeczko jest strasznie nisko i moze w karzdej chwili wyplynac... POSTARAM SIE PRZESTRZEGAC ZALECEN!!!:tak:
------------------------------
 
w ktorym tyg ciazy jestes??

moj pecherzyk mial 10 mm w 5 tc i zarodek 3 mmwiec jesli jestes miedzy 5 tc a 6 tc to norma pecherzyka wynosi 10 mm - 17 mm

a to zebys sie uspokoila

1)
GS (Gestational Sac) - wymiar pęcherzyka ciążowego
HBD-GS(cm) (czyli zaleznosc miedzy wiekiem ciazy wyrazonym
w tygodniach a wielkoscia pecherzyka w cm)

5.0 tydz 1.0 cm (10 mm)
5.5 tydz 1.3 cm (13 mm)
6.0 tydz 1.7 cm (17 mm)
6.5 tydz 2.0 cm (20 mm)
7.0 tydz 2.4 cm (24 mm)
7.5 tydz 2.7 cm (27 mm)
8.0 tydz 3.1 cm (31 mm)
8.5 tydz 3.4 cm (34 mm)
9.0 tydz 3.8 cm (38 mm)
9.5 tydz 4.1 cm (41 mm)
10.0 tydz 4.5 cm (45 mm)
dzięki za info, mnie jednak nie martwi wielkość pęcherzyka tylko jego kształt... na opisie jest ze ma nieregularne ksztalty, na pewno nie jest okragly :-(... lekarka powiedziala ze zarodek moze w ogole sie w nim nie pojawic:zawstydzona/y: nie musze pisac chyba jak sie teraz czuje :zawstydzona/y: Mam jednak jeszcze nadzieje ze za tydzien bedzie cos wiecej widac....
Moze ktora z Was miala podobny przypadek - z tym nieregularnym kształtem pecherzyka???

PS U mnie za 2 dni mija 4 tydzien od zapłodnienia
 
reklama
dzięki za info, mnie jednak nie martwi wielkość pęcherzyka tylko jego kształt... na opisie jest ze ma nieregularne ksztalty, na pewno nie jest okragly :-(... lekarka powiedziala ze zarodek moze w ogole sie w nim nie pojawic:zawstydzona/y: nie musze pisac chyba jak sie teraz czuje :zawstydzona/y: Mam jednak jeszcze nadzieje ze za tydzien bedzie cos wiecej widac....
Moze ktora z Was miala podobny przypadek - z tym nieregularnym kształtem pecherzyka???

PS U mnie za 2 dni mija 4 tydzien od zapłodnienia


Kochana idz do innego lekarza....mi jak lekarz zaczal duperele gadac ze ciaza obumarla i wogole to szybko zmienilam....teraz mam lekarza prowadzacego w przychodni przy szpitalnej na Madalinskiego
 
Ostatnia edycja:
Do góry