reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Buziaczku przejdzie Malutkiej, to wina choroby.
Moja nieje dalej z butelki już przestałam prubować bo niechce potem mi się myć butelek, karmie łyżeczką, a piciu uczymy z kubeczka avent i nuk żaden narazie nie podchodzi. A ten nuk śliczny jest taki różowy.
 
Wczoraj zrobiłam Kacperkowi jajecznicę na parze a dzisiaj dopiero zobaczyłam że białko od 11 miesiąca!!!:szok::szok::szok: na szczęście nic mu nie było po niej. Ja wprowadziłam tylko rybkę i tyle. Nie mam wogóle pomysłów na dania dla małego.
 
Moja je słoiczki i jak widze co tam jest to potem daje w do mu gotuje ziemniaczki do tego mięsko różne i warzywa, lubi kalafior, groszek, marchewke, brokuły, nie robie miksów daje troche tego troche tego tak nazmiane, mixy ma jak je słoiczek.
Daje banana zjada dużo, mandarynki,jabłka,gruszki,
Biszkopty, chrupki kukurydziane,
Ale daje niektóre rzeczy tak na smaczek na spróbowanie.
 
do 9 winogrona można dawać pieczarki, kukurydze i rybe. (pieczarki ikukurydza były w słoiczkach o9m więc możne dawać)
 
Maja od soboty ma dwa ząbki na dole no.1 i kiełek jej teraz idzie.
jak pielegnujecie takie małe ząbki?
Mi lekarz zalecił gazą przecieranie naparem z rumianku narazie
bo szczoteczka może jeszcze podrażnić dziąsełka.
Jestem ciekawa?
 
Ja tez juz bardziejh naciskam na jadlospis Blanki , staram sie dawac jej duzo nowosci dozwolonych, :tak:
Wprowadzacie dzieciom 5 posilkow dziennie ??:sorry2: Bo ja bede sie starala Blance co kolwiek dawac by bylo 5 posilkow. Bo jest bardzo energicznym dzickiem troszke ale zawsze cos :happy:
 
reklama
Do góry