reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Musze poszukac takich jogurcikow ale o ile sie nie myle to raczej nie am takich ...u Nas :no:

Ja podaje Blance aptamil 2 juz teraz :tak: a po 12 miesiacu bede jej dawac 3 :-)

Dzięki wielkie za info:-).
Ostatnio mój M kupił herbatkę Hipp w sklepie z polską żywnością. Wiem że normalnie w sklepie też można ją dostać... ale jak taką herbatkę sprowadzili to może i cos jeszcze podobnego:-):-):-)
pozdrawiam
 
reklama
Dzięki wielkie za info:-).
Ostatnio mój M kupił herbatkę Hipp w sklepie z polską żywnością. Wiem że normalnie w sklepie też można ją dostać... ale jak taką herbatkę sprowadzili to może i cos jeszcze podobnego:-):-):-)
pozdrawiam
Nie ma za co ;-) sluze pomoca :-D
Ja tez tam ,tylko tam kupuje,bo szukalam w sklepach tesco morrison, i nie ma a hipp organic produkuje ale w saszetkach i do zaparzania ale nie ma ich. a jakie drogie az £ 3,50 :dry:
a probowalas juz jakiegos mleczka :confused:czy niee:confused:moze kup w kartoniku 1 raz i zoabzc czy bedzie mu smakowalo??:confused: ja tak zrobilam kupilam kilka rodzai i najbardziej jej to posmakowalo bo nie jest gorzkawe jak inne (sma) pozdrawiam
 
Buziaczku - dopiero chcę zacząć.
Może jakaś niekumata jestem ale zwykłej kaszki ryżowej w Morrison nie znalazłam, kupiłam jakieś śniadanko owoce leśne z jogurtem - robi się jak kaszkę.
pozdrawiam
 
witam .

Moja Blaneczka zaczela zabkowac jakies 3 tyg temu i dzis mamy lewa dolna jedyneczke do polowy wyszla, druga byla nabrzmiala jak wychodzila lewa ale nic wiecej nie widac narazie , a zabkownie u Blanki jest bardzo bolesne , placze marudzi nie spi dobrze i apetyt ma jak mrowka:-(

oby reszta zabkow nie byla taka ciezka jak ten, ale nie slini sie wogule :no::sorry2:

a mam pytanie czy u Was jak wychodizl zabek to byl taki przekrzywiny troszke ? bo Moja Blanka miala tak na poczatku a teraz chyba sie naprostowal ...:szok::shocked2::dry:
 
U nas dzisiaj marnie z jedzeniem:-(,o 6-tej 180 kaszy,o 11-tej 3 łyżeczki kleiku na gęsto z deserkiem,15 chrupek i prawie cały Bobofrucik rozcieńczany przez cały dzień,18 deserek 130 ale nie cały,20-ta 180 kaszy i 20 minut temu troche cyca.
 
reklama
A Moja mala zdolniacha bardzo ladnie sama siedzi, raczkuje bardzo szybko i staje bardzo szybko i sprytnie jak tylko do czegos dobrnie, szafki meble drzwi , barierki wszystko pokolei a w lozeczku ciagle stoi nie ma opcji by lezala czy siedziala , czasem probuje sama dac kroka a ja wtedy:szok::szok: i lece by ja lapac.
 
Do góry