reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Oj dziewczyny ja też chcem wkońcu spać bez pobudek a jak mała zaczeła sypiać w łóżeczku to jest koszmar, przecież to już miesiąc jak tak śpi i jeszcze się nie przyzwyczaiła, pobudek mam od 4 w zwyż, czasami kilka co 30 minut itd.. Jestem tym zmęczona... A mój szanowny Małżonek powiedział że ja śpie po 10 godzin z kilkoma przerwami, no jak to usłyszałam to myślałam że zabije..... Sam śpi w innym pokoju i pobudki w nocy są mu obce.
 
Ja również gratuluje ząbka drugiego Kacperkowi.

Aga1983 my mamy gołe dziąsełka jeszcze, i są śliczne:-);-)
 
iiwka, Itinea gratuluję i zazdroszczę u Nas tak jak u zanet nocki nie przespane a i mężulek też nie ułatwia.Śpi z nami w pokoju ale nie słyszy (to jest jego wersja)a druga jest taka że przecież on rano wstaje do pracy a po za tym i tak ja będę musiała wstać bo przecież on go nie nakarmi.Ręce opadaja z tymi facetami.
 
Mam problem. Kacper niechce jeść mleka... Je wszystko inne,tylko mlekiem pluje...:-(
Butla czy cycuś?
Bo jeśli cycuś to może zjadłaś coś co zmieniło smak mleczka np. przyprawy, czosnek i dlatego mu nie smakuje, my tak kiedyś mieliśmy po flaczkach.
A jesli butla to nie mam pojęcia?może ma taki dzionek.
 
Jesteśmy na butelce. I pije mleko tylko w nocy. W dzień wypije łącznie może 150ml. Ale za to je wszystko inne co mu dam i mu strasznie smakuje...
Chyba mu się już znudziło...;-):-(
 
to ja mam złote dziecko. Zasypia przed 20 i śpi do 6-7 rano. Robi tak od miesiąca. Wcześniej było podobnie, ale budził się koło 23 na kaszkę. Teraz zrezygnował z nocnego posiłku. Może to, że od początku jest butelkowy, ma znaczenie?

Kacper też tylko na butelce.;-)
 
reklama
Do góry