reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Oj Mały tak ostatnio marudzi. Pod palcem czuję górne 2,ale nic niewidać.Zawsze byłam przekonana że pierwsze idą jedynki u dołu.:-(
 
reklama
Dziękuję wszystkim za podpowiedz.
My też ten poradnik posiadamy ale z tym wprowadzaniem glutenu to i z tego poradnika nie mogłam zrozumieć.
A okazuje sie; że maluszkom karmionym piersią okres wprowadzania glutenu wynosi 4-6mc i najprawdopodobniej jeśli sie tego nie zrobi w ty okresie to trzeba czekać do 10mc i stąd moja nie wiedza na ten temat.
 
Gratulujemy małych ząbków.
U nas jeszcze nic nie widać chociaż synek od jakiegoś miesiąca jest rozdrażniony być może z powodu zbliżających się ząbków.
 
reklama
Do góry