reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Julkowa,Zanet ma rację. Ja zamówiłam sobie bezpłatny katalog z firmy NUTRICA i tam pisze że dziecku kamionym piersią podaje się gluten w 5 miesiącu życia a jeśli dziecko karmisz mlekiem modyfikowanym od 6 miesiąca. Polecam ten poradnik,naprawdę jest fajny!

Oczywiście jest dużo teorii na ten temat i tak naprawdę każdy mówi inaczej więc nam mamom pozostaje tylko polegać na własnym myślom.
Zaraz któraś z mam napisze że trzeba się pytać pediatry o to,fakt-tylko że każdy lekarz też tak naprawdę tego nie wie i podaje różne wersje...:-(
 
reklama
Julkowa,Zanet ma rację. Ja zamówiłam sobie bezpłatny katalog z firmy NUTRICA i tam pisze że dziecku kamionym piersią podaje się gluten w 5 miesiącu życia a jeśli dziecko karmisz mlekiem modyfikowanym od 6 miesiąca. Polecam ten poradnik,naprawdę jest fajny!

Oczywiście jest dużo teorii na ten temat i tak naprawdę każdy mówi inaczej więc nam mamom pozostaje tylko polegać na własnym myślom.
Zaraz któraś z mam napisze że trzeba się pytać pediatry o to,fakt-tylko że każdy lekarz też tak naprawdę tego nie wie i podaje różne wersje...:-(
A jak mozna zamówić ten katalog?
 
Z zasypianiem było już w miarę dobrze.A tu od paru dni znów koszmar:-(Przestawily się mu godziny spania i teraz buszuje do 23....a miało być lepiej....
 
reklama
Do góry