reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maluszki ( USG )

cyfrówy jeszcze nie mamy.
Skaner mam w domu ale ciągle po za drukarką nie jest zainstalowany, zdjęcia skanowałam na szybko u siostry i albo wyszły gigantyczne, albo nie wyraźne.
Jedno z 13 tyg udało mi się zmniejszyć tak, że w miarę coś widać:-)
Ale Leoś jeszcze malutki, jak pójdziemy 24/25tc to już będziemy dobrze go widzieć:-D
 
reklama
Masiek widać Leonka :tak: Śliczny bobasek !! No, ale teraz jak już pójdziesz, to będzie chłop jak dąb :tak:;-):-) Ciekawe ile będzie ważył ?? Mój Mały w 21 tc waży 367g, a Izis dziś pisała, że Jej córcia w 20 tc ponad 400 :-D
No mówię Ci, jak zobaczyłam na usg Alanka w 21 tc, to już mi się duży wydawał... A co będzie jak pójdę w 30 tc :szok: Będzie już mój mały Olbrzymek :-D:-)
 
MASIEK leon cudo piękny ja mam iść w przyszłym tygodniu ciekawe jak będzie wyglądał....albo wyglądała...ciekawe czy też będzie duuuże bo piękne na pewno...a jak sie wkleja trzeba mieć pewnie cyfrówkę...? ja nie mam kurka wodna....
 
Naprawde fajne zdjatka.... moje bym wkleiła tez zarys takiej czaszki juz jest i brzusio... tylko cos aparat nie chce bez blasku robic i nic nie widac a nie posiadam niesety skanera zaraz pokonbinuje....



17 tydzień ciąży Może Wy powiecie kto tam mi siedzi? :]
 
reklama
Do góry