reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

po przedszkolu wróće i zasiadam do kompa- czekam na dobre wiesci od Ciebie Fredzia!Trzymam kciuki za Olcie!
 
reklama
Już zaczęłam się denerwować. Boli mnie żołądek i powoli powoli dopada mnie stres. Jeszcze kilka godzin.... To jakby czekanie na skazanie:crazy:
 
Ola była bardzo dzielna. Ekg zrobione wyniki w czwartek. Pani poweidziała mi, żebym się nie martwiła z każdą wadą da się żyć, nadmieniając że Ola takowej wady może nie mieć. Kazała mi poczekać spokojnie do czwartku. Na tym wykrysie było widać te szmery, ale kobita nie chciała mi nic powiedzieć. Stwierdziła, że od udzielania informacji jest kardiolog a nie ona. I to wszystko. I weź się tu nie martw. Wszystkim ( dziadkom )powiedziałam, że jest ok. Nie chciałam, żeby żyli w stresie do czwartku.
 
no to czekamy do czwartku..ale ja wierze, ze wszystko jest dobrze! jak Ci pisałam Adama siostra (dzis 26 l) miala szmery i to nie bylo nic powaznego..wiec badzmy mysli, ze u Oli tez wszystko jest w jak najlepszym porzadku!!!
 
reklama
Uff już po wszystkim. Ola jest zdrowa. Jednak musimy dokończyć badania i w listopadzie mamy zrobić echo serca. Mamy to zrobić tylko i wyłącznie po to, żeby Ola w przyszłości nie była ponownie ciągana do kardiologa. Taka procedura. Po tym badaniu, będzie miała wpis do książeczki zdrowia, że jest zdrowa i nie ma potrzeby ponownego badania. Poprostu szmery to jej urok.:-D
 
Do góry