reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Aga, ja mam dokladnie to samo:-D:-D:-D Wczoraj bylam na zakupach i kiedy stalam juz przy kasie poczulam, ze musze siusiu, ale nie poszlam w sklepie, bo dopiero co poczulam potrzebe i pomyslalam, ze do domku (2 min.) wytrzymam, a poza tym rozni ludzie korzystaja z tych toalet...:baffled: wiec lepiej zaniesc do domku;-), wyszlam na ulice i myslalam, ze sie posikam, ledwie doszlam do domu, pedem do lazienki, a tu kilka kropel i juz:confused: :-D
 
reklama
No ja mam podobnie, też jak idę siku to leci kilka kropel, chociaż wcześniej mam tak pełny pęcherz, że ledwo trzymam :> ale nie odnotowałam faktu, że to wina niuni.
 
O kurcze..ja tez jakos tego nie skojarzylam..a juz nawet na miasto nie wychodze, bo zaraz chce mi sie siku, a na miescie to tak jakos nie bardzo.
 
No moja dzidzia też już z 3tyg daje o sobie znac, czasami nawet zastanawiam sią czy to ona, bo ostatnio rusza się prawie caly dzień, chyba bedzie z niego niezly urwisek :) Co do siku, to chyba wszystkie mamy tak samo :)
 
Moje malenstwo tez mnie kopie w pecherz!!!!!albo kopie albo sie tam uklada i ja lece na leb na szyje do WC a tam nic!!!!3 kropelki i do widzenia:) i nie pomaga ze prosze go zeby podplyna sobie gdzie indziej:) chyba mu tam wygodnie:))
Moj cudowny synek daje o sobie znac juz regularnie, widzialam go ostatnio na USG - jest bardzi ruchliwy i zrdowiutki - moja rybka kochana!!!!!!!!
 
kurcze larkaa to mój książe tydzień starszy ważył 353g. Nie wiem ile w tym okresie dziecko przybiera na wadze, ale wydaje mi się, że Junior mógłby ważyć troszkę więcej. No albo będzie chucherko, tylko jeszcze nie wiem po kim:-D:-D:-D, mama i tata doś sporych gabarytów są:-D:-D:-D
 
To ja tak jakoś od tygodnia czuję kopniaczki Maluszka, w końcu, bo już się zamartwiać zaczęłam, czy z Nim wszystko ok. Ponoć w pierwszej ciąży tak jest, że ruchy odczuwa się później. Teraz czekamy aż będą na tyle mocne, by tatusiek mógł je poczuć przez brzucha :-):-):-)
 
reklama
Do góry