reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

...

Kurna Kalina 3 dzień kupki nie robiła :D daje jej czas do wieczoru i uskutecznię termometr w pupci :D
Jak to się robi? Tylko wkłada, czy trzeba pokręcić czy co?

u mojej pyzy to normalne, kupę robi raz na parę dni (3-4). z synem tez tak miałam, nawet ponad tydzień wchodził w grę. ale na cycku tak może być, wszystko idzie "w poliki", dlatego dziecko tak szybko rośnie i nabiera ciałka. o ile oczywiście brakowi kupy nie towarzyszą często kolki, napięty brzuch czy brak pierdzioszków.
 
reklama
Jednak nie podaliśmy termometru, postanowiliśmy jeszcze poczekać :)
No i dziś o 5 rano po 4 dniach malutka zrobiła kupkę :) pół nocy stękała, ale w końcu sie udało!
elvis no mnie też pediatra niby mówiła, że do 5 dni dziecko może kupke robić, ale jakoś tak niespokojni byliśmy, widocznie niepotrzebnie.
 
U nas dojenie smoka jakoś samo przyszło z dnia na dzień. Na poczatku tez były duże problemy, wypychanie języczkiem , dłowienie się , płacz.Ale za to teraz to istne zbawienie.

Kraf kupiłaś to mleko o którym pisała Aga? I jak Krzyś ma się teraz?

walczymy ze smokiem i nawet nieźle idzie.
A co do mleka to kupiłam ale jeszcze go nie jadł. Ale ja to mleko próbowałam i jest paskudne. Gorzkie. A to zwykłe bebiko jest słodkie. Na razie sam cyc. Jakoś sie poprawiło. W dzień spi praktycznie i troche popłacze. A w nocy:wściekła/y: no cóż, moge powiedzieć że spie ze 3 godziny w sumie. Nie chce małpa spać. Poprzestawiało mu się.
Acha i daje mu sab simplex. Myśle ze to po tym tak się nie wydziera. A moze po tym ze nie dokarmiam go. Pomęczymy się ale jakoś zaśnie, tak na godzine, bo wcześniej budzi się głodny niż po butli.
Matko ja go musze isc zważyć :baffled:
 
Cyprianek jeszcze robi kupki codziennie czasem dwa razy dziennie ale pamiętam że Kacper też robił raz na 4-5 dni i lekarka mówiła że to normalne
 
Dziewczyny a ja wymiękam z mojego mega grzecznego dziecka zrobiło się diablątko które w dzień prawie nie śpi a wnocy tez nie za dużo a ja wysiadam i się zamatrwiam, może chry??, może głodny?? może już sama nie wiem???
 
Dziewczyny a ja wymiękam z mojego mega grzecznego dziecka zrobiło się diablątko które w dzień prawie nie śpi a wnocy tez nie za dużo a ja wysiadam i się zamatrwiam, może chry??, może głodny?? może już sama nie wiem???

ojejuuuu
a byłaś gdzieś z nim? może za dużo wrażeń??
 
no wlasnie ze nie. odkad wrocilismy od rodzicow to tak jest

tam mu lepiej bylo :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

pyza, odkad ograniczylam nabial, juz lepiej znosi wieczory. raczej nie ma problemow z brzuszkiem :-). czasami tylko gazy, ale naprawde duzo lepiej jest. z nabialu to uzywam masla roslinnego i pije 1 szkl.mleka dziennie (do kawy) i tyle.
 
elwis nie żartuj ja już nie mogłabym mieszkać z rodzicami zwariowałabym:-p:sorry2:

Teraz usnął zobaczymy ile pospi.

Z nabiału to jem to samo co Ty margarynę i mleko do Inki i nic więcej i zastanawiam się zajaki czas można wprowadzać powoli serek z powrotem:confused:
 
reklama
Do góry