reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
lajfik ja wrócisz od lekarza to napisz co Ci powiedział..moja ma dokładnie to samo..małe krostki na policzka, skroniach i czole..nigdzie więcej..i to napewno nie od tego co ja jem..bo karmię ją sztucznym..też myślę, że to jakies uczulenie ją dopadło..na jakiś mój kosmetyk, proszek lub cos w tym stylu.
 
Nimfii
Zazwyczaj go nosze i pokazuje wszystko w domu, uwielbia też wpatrywanie się i słuchanie grzechotki i faktycznie jest spokojny. Ale jak tylko odłoże go do łóżeczka to zaczyna marudzić, a później płakać, więc zawsze najpierw musi usnąć z cycem w buzi, lulanie na nic, do snu musi być cyc...:dry:
Martussa82
Spróbuje karmić w innej pozycji. Może faktycznie nie dojada:confused: jutro bedziemy na szczepieniach i przy okazji będzie ważony, więc zobaczymy jak przybiera.
 
zapmarta nasza Kalina też furczy strasznie szczególnie w nocy, jakby miała zatkany nos i katar, ale to mleczko dostaje się do noska i przez to te odgłosy.

lajfik pomidorki też jem, ale mało i rzadko, nic się nie działo po nich. Niedługo chce zrobić podejście do papryki, ale najpierw muszę mała z syfa wyleczyć bo nie będę wiedzieć od czego te wypryski :D

a z warzyw jem marchewki, brokuły, kalafior, ziemniaki, buraczki, pietruszke, seler, pomidory (mało), cukinie, kabaczka

golimek nam odpadł po tygodniu, ale to dlatego bo mąż nalezycie sie nim zajął, ja sie bałam ;/
 
golimek nam odpadl po 10 dniach ;-) ale jeszcze tydzien pozniej nam sie saczyla wydzielina z pepka i musialam przemywac

wiewioreczka tez tak mialam z usypianiem :tak: tylko przy cycu chcial usypiac... no ale teraz w nocy oszukuje go smoczkiem - na szczescie sie udaje :-D a jak jeszcze nie moze zasnac to glaskam go po pleckach... Zasypianie w nocy po karmieniu to ok 30 min ale i tak sie ciesze ze w koncu zasypia:sorry2:

zapmarta tez slysze takie odglosy z noska, czasem mam wrazenie ze mu sie to poprawia gdy go nosze - moze cos splywa do przelyku :dry:

Gorzej z tym ze ostatnio ma strasznie suche gardlo :confused: prawie slinki w nim nie ma zwlaszcza rano i nie wiem czy to jakas infekcja? Zamiast poplakiwac skrzeczy troszke :dry:
 
No właśnie Nimfi też mi sie tak wydaje ...tym bardziej że ona to ma po bokach głowy i na skroniach ...ciut na polikach ..a dzisiaj jest troszkę na czole :dry:... To są właśnie te miejsca gdzie ja ją przytulam swoją twarzą ... :dry:...jeny jest milion mozliwości :confused:
.

moja pyza na trądzik niemowlęcy
poczytaj o tym:tak:
 
my z warzyw tez jemy marchewke, szpinak, kalafiora probowalam, salate, pomidory, ogorek zielony

w nosku nam tez czasami furkocze ale jak jest w nocy za cieplo i za suche powietrze. wtedy zakraplam jej Sterimarem i jest juz ok.

zaczelam walke o pokarm :tak:i widze skutki. pozytywne myslenie sprzyja, laktator zakupilam elektryczny i powiedzialam koniec mleku z butelki.mam nadzieje ze mi sie uda na dluzsza mete :blink:. trzymajcie kciuki
 
w nosku nam tez czasami furkocze ale jak jest w nocy za cieplo i za suche powietrze. wtedy zakraplam jej Sterimarem i jest juz ok.

jak pytalam w szpitalu o zakraplanie noska to mi powiedzieli zeby robic to tylko wtedy gdy jest zatkany podczas kataru :dry: ze tez zapomnialam zapytac wtedy co zrobic jak jest gardlo wysuszone...

Byc moze u nas w domu tez jest za malo wilgoci :confused: ale samo wieszanie mokrych rzeczy na kaloryfer nic mi nie daje :baffled: a nie chcialam kupowac nawizaczy powietrza:crazy:
 
reklama
elwis z tego co poczytałam o trądziku to Cyprianek na 99% też go ma. powiedz jak go leczyć?? tylko przemywasz przegotowaną wodą?
 
Do góry