reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

ojj...... dziewczyny zazdroszczę wam ja mimo, że poczułam szybko ruchy maleństwa to bardzo słabo je czuję, lekarz pokazał mi przyczynę grube łożysko z przodu brzuszka i mała dopiero jak sporo podrośnie będę czuła i może nawet zobaczę. A teraz mnie po prostu głaska, czasem mocniej szturchnie hihi
 
reklama
A jednak odrobina cierpliwości wystarczy.... Kopniaczki czuć już jak się rączkę na brzucholku położy:-):-):-) Mały ma nawet swoje godziny największej aktywności...i jest to środek nocy i wczesny poranek....Ta noc to po Mamusi, ale ranek...hm....
Niunia8381, MonikaWroclaw84 zapewniam Was dziewczyny jeszcze chwila i będziecie się też cieszyły z tych kopniaczków w brzucha:-):-)
 
A ja wczoraj w szoku byłam, zobaczyłam na brzuchu przesuwającą się nogę albo rękę, wiecie takie coś cienkie długie na ja wiem...5 cm odstające od skóry :D Masakra :D
A mała to mnie poprostu tak kopie, że czasem zwariować idzie, wieczorami to istny maraton, 20 kopniaków na minute przez powiedzmy pół godziny, a potem jeszcze przez 2 godziny tylko że już mniej. Wczoraj nawet o 4 rano spac nie mogłam, maż trzymał rękę na brzuchu i się śmiał, że skąd ta dziewczyna tyle siły ma :D
 
Wiecie dziewczyny, ja zawsze sie stresuję jak czytam Wasze wypowiedzi bo u mnie to jakos wolniej następuje.....
Dziś blondynka odkryla przyczynę:) Po prostu moj dzidziuś jest mlodszy niż wasze bo termin mamy na 25-27 lutego!!!!!!! a wiec normalne ze jestem za Wami 2-3 tyg w tyle:((((( hihihi
oki:) moje maleństwo jest coraz bardziej aktywne:) nawet teraz go czuje:)
Pozdrawiam !!!!!!!!!
 
A ja wczoraj w szoku byłam, zobaczyłam na brzuchu przesuwającą się nogę albo rękę, wiecie takie coś cienkie długie na ja wiem...5 cm odstające od skóry :D Masakra :D
A mała to mnie poprostu tak kopie, że czasem zwariować idzie, wieczorami to istny maraton, 20 kopniaków na minute przez powiedzmy pół godziny, a potem jeszcze przez 2 godziny tylko że już mniej. Wczoraj nawet o 4 rano spac nie mogłam, maż trzymał rękę na brzuchu i się śmiał, że skąd ta dziewczyna tyle siły ma :D

Larka - WOW! 5 cm odstajace od skory :szok:, chyba masz na mysli 5 mm?
Powiem, szczerze ze mnie w zadnej ciazy cos takiego sie nie zdarzylo. Co najwyzej widoczne jest lekkie falowanie brzuszka, ale nie odstajace 5 cm! :szok:
Moj babelek tez nie jest az tak aktywny, jak kopnie delikatnie 2-3 razy w ciagu minuty to jest to baaaardzo duzo, ale 20 razy na min przez pol godziny :szok: toz to istna hiperaktywnosc! Ani Flavia ani synus nie byli nigdy az tak ruchliwi. Twoja dzidzia ma juz chyba zbyt malo miejsca w brzuszku.:tak:
 
Larka - WOW! 5 cm odstajace od skory :szok:, chyba masz na mysli 5 mm?
Powiem, szczerze ze mnie w zadnej ciazy cos takiego sie nie zdarzylo. Co najwyzej widoczne jest lekkie falowanie brzuszka, ale nie odstajace 5 cm! :szok:
Moj babelek tez nie jest az tak aktywny, jak kopnie delikatnie 2-3 razy w ciagu minuty to jest to baaaardzo duzo, ale 20 razy na min przez pol godziny :szok: toz to istna hiperaktywnosc! Ani Flavia ani synus nie byli nigdy az tak ruchliwi. Twoja dzidzia ma juz chyba zbyt malo miejsca w brzuszku.:tak:

hahaha, widzisz bo ja tak piszę po chińsku :D
chodziło mi o coś długiego na 5 cm :D jakby ktoś mi wystawił ołówek pod brzuch tak do góry i nim przejechał wzdłuż :D
 
Nie mogę się doczekać to musi być piękne uczucie widzieć swoje maleństwo jak się rusza. Niech szybko mijają te tygodnie też chce falujący brzuszek :)))
 
Larka - Ufff, bo juz sie prawie przerazilam :-D A cos takiego, to jak najbardziej jest mozliwe. Jesli wiesz jak dziecinka jest ulozona, to latwo ustalic czy to byla raczka czy nozka :tak: Moj synus np. ma glowke u gory po prawej stronie, pod zebrami i przy twarzyczce trzyma raczki, takze gdy czuje lekkie ruchy w tym miejscu to wiem, ze macha raczka :tak:
 
Ja czuję ruchy swojego maluszka od około 18 tygodnia. Najpierw pojawiały się co jakiś czas, później odczuwałam wyraźnie, że moje maleństwo ma swoje stałe godziny brykania i spania. Np. zawsze ożywia się wieczorami. Są noce w których nie mogę zasnąć, bo dzidziuś się wierci i wierci. Nauczyłam się juz, że uspokaja go gdy kolyszę ciałem. A od trzech dni zauwazyłam coś bardzo zaskakującego mnie ...jeszcze muszę to sprawdzić, by być pewna ...Mam wrażenie, że dzidziuś już mnie słyszy. Jednym z dowodów na to jest fakt, że po przebudzeniu, gdy dzidziusia nie czuć-jest spokojny, głosno zacznę mówić np do męża, maluszek zaraz podskakuje i daje mi wyraźne kopniaczki. Normalnie zaraz mam myśl- o ja, obudziłam dziecko !! hehe . Czy któraś z Was ma podobne odczucia?
 
reklama
Do góry