reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze małe zachciewajki

kurcze ja sie nawet glosno nie przyznaje ile dzisiaj zjadlam:szok: mezus sie smieje bo jeszcze nie zdazylam przelknac czekolady a juz wyjadam kapuche kiszona ze sloika:-D :-D :-D RATUNKU BOJE SIE SWIAT:no: bedzie WIELKIE OBZARSTWO!!!;-)
 
reklama
Dziewczyny jak tam wasze zachciewajki :confused: macie jeszcze :confused:
Ja dzisiaj - teraz mam strasznego smaka na lody śmietankowo- waniliowo - truskawkowe z bita śmietaną i owocami i taką posypka czekoladową - mniam - ale niestety niemam w domciu lodów :baffled:

Ostatnio prawie codziennie pije też kakao - chociaz wcześniej mi nie smakowało dłuższy czas ale piłam zimne mleko z lodówki na zgage (tylko to mi pomaga) i tak jakoś też zaczęłam popijać sobie ciepłe kakałko :-)
No i ta nieszczęsna coca - cola za mną chodzi od dawna :-p taka zimna z lodem - a to przecież niezdrowe:baffled:
 
U mnie z kakaem dokladnie tak samo i z cola podobnie.
Ja nadala jem sporo cytusow - manadrynek i ostatnio posmakowal mi grejpfrut,a wczesniej jakos zuplenie mi nie podchodzil.
A tak wogole to od kilku dni mam ochote na cos ale nie wiem na co. najem sie a nadal mam ochote na to cos.
 
ja wcinam bardzo dużo jebłek i zupek mlecznych:-) a ogłlnie to zachcianki na słodkości:-) a ciało:szok: rośnie
 
Ja zakończyłam zajadanie się cytrusami, na tym etapie mogłyby dla mnie nie istniec :tak: . Natomiast ciągnie mnie do lodów (najlepiej śmietankowych z polewą wiśniową bądz truskawkową) oraz zaczynam wstawac w nocy i podjadac......słodycze, jak tak dalej bedzie to jak stane na wage to bedzie:szok: :-)
 
A ja dziś miałam meGa ochotkę na naleśniczki mmmm -były pyszniutkie z dżemem truskawkowym :-)
 
reklama
nalesniki to jest mysl, ide se zrobic!!!
ostatnio trafilam na takie pyszne lody nestle o smaku truflowym z orzechami wloskimi, palce lizac
a zachcianki mam non stop -jak skoncze cos slodkiego to biore sie za slone, jak kwasnego to za jeszcze inne i tak w kolko :-D
a jak ´cole znajde w lodowce to nie umiem sie powstrzymac:no:
 
Do góry