reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

I jak Patrysiu te spodnie? dobre jakościowo, wymiary też jak w tabeli? Jesteś zadowolona?

I jak te spodnie pasuja ci? Mam nadzieje że tak :-)


kilka postów wcześniej mam napisane:tak::-)a dzisiaj ide do krawcowej dać aby mi je skróciła bo te moje "dłuuuugie" nogi:-Da szkoda bo zawsze ten dzwon musze odciąć no ale co zrobić w ciaży do tylko w niskich butach będziemy chodzić co musze nie mam wyjscia zawsze mam problemy z tymi spodniami no chyba że jak chodze na obcasikach:-p
 
reklama
Wracając do staniczków -nie każdego stać na takie drogie,super napewno wyglądają i spełniają taką rolę jaką powinny,ale ja bym nie zapłaciła za jeden staniczek tyle kasy:no:wole kupić dwa tańsze.Mam bieliznę z triumpfa i jest rewelacyjna to trzeba przyznać,ale mając wybór np kupić coś dziecku czy stanik za 100 to wybiore to pierwsze:tak:
 
Mam wrażenie, że z tematem bieliźnianym zrobiło sie niepotrzebne zamieszanie. Nikt nikogo nie zmusza to kupowania produktów danej firmy czy w danej cenie, chciałam tylko podzielić się informacją co MNIE służy, bo niestety ale piersi zrobiły mi się naprawdę drażliwe.
Każdy ma swoje gusta i bardzo dobrze, ale nie ma sensu przekonywać sie nawzajem, że tańsze czy droższe są lepsze - każdemu wygodnie w czym innym.

Co do kupowania dziecku zamiast sobie - myślę, że będąc mamą nie należy zapominać, że jesteśmy też kobietami i nie sądze żeby mojemu dziecku zawalił sie świat, kiedy kupię sobie od czasu do czasu coś fajnego i tylko dla siebie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam wrażenie, że z tematem bieliźnianym zrobiło sie niepotrzebne zamieszanie. Nikt nikogo nie zmusza to kupowania produktów danej firmy czy w danej cenie, chciałam tylko podzielić się informacją co MNIE służy, bo niestety ale piersi zrobiły mi się naprawdę drażliwe.
Każdy ma swoje gusta i bardzo dobrze, ale nie ma sensu przekonywać sie nawzajem, że tańsze czy droższe są lepsze - każdemu wygodnie w czym innym.

Co do kupowania dziecku zamiast sobie - myślę, że będąc mamą nie należy zapominać, że jesteśmy też kobietami i nie sądze żeby mojemu dziecku zawalił sie świat, kiedy kupię sobie od czasu do czasu coś fajnego i tylko dla siebie ;-)
Pasibrzuch tu nikt nikogo nie przekonuje tylko kazdy wyraza swoje zdanie ,w koncu po to jest forum:tak:I nie chodziło mi o to, ze zapominam ,e jestem kobieta bo nie kupuje sobie drozszych staników czy ciuchów.Poprostu majac do dyspozycji 100 zlotych miesiecznie na ciuchy nie kupie stanika za ta cene tylko np za 30zł,i reszte moge przeznaczyc np na buty dla dziecka:tak:Chyba ,ze byłoby mnie stac na takie ceny to czemu nie:-):-):-)
 
reklama
a ja wczoraj dostalam paczuszke z allegro bo zamowilam spodnie ciazowe i sa naprawde super :-) ladne, bardzo wygodne i przedewszystkim tanie :-) wiec jakby ktoras byla zainteresowana to naprawde szczerze polecam

SPODNIE CIĄŻOWE JEANS S *wysyłka gratis* (705641812) - Aukcje internetowe Allegro


mam takie same czarne:-Dsobie już skróciłam u krawcowej i super wyglądają bo wcześj były mi za dłuuugie:-pa powiedz płaciłaś za przesyłke bo ja tak razem wyszło 67.50 zł.a pisze że gratis:confused2:


i jeszcze mam pytanko... Dziewczyny jakich kremow na rozstepy uzywacie? Macie jakies dobre godne polecenia?


ja używam taki bo przy pierwszej także używałam i chwale go sobie;-)z EVELINE a nazwa SLIM EXTREME 3D -serum przeciw roztępom:tak:
 
Do góry