reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

reklama
hmm no nie wiem wtedy co za staniki kupujecie lub skąd bo ja kupuje ze sklepu z bielizną(no może nie są za 10 zł.ale tak ogólnie napisałam)i mi się do tej pory nierozciągają:confused:normalnie są super i potrzymują biust :tak:jedynie co po czasie ale takim dłuższym(ja mam duuuzo staniczków co nie nosze jednych ciągle tych samych co może dlatego są cały czas takie jakie są)druty wychodzą co takiego wyżucam:tak:ale materiał cały czas taki sam i nierozciągają się nie drapią są wygodne i cycuszki mają poprostu wygodnie:-D

Namów męża, żeby Ci raz w życiu sprawił droższy stanik, dobrej firmy to gwarantuje że zrozumiesz o czym piszą dziewczyny:tak::tak::tak:
 
Namów męża, żeby Ci raz w życiu sprawił droższy stanik, dobrej firmy to gwarantuje że zrozumiesz o czym piszą dziewczyny:tak::tak::tak:

ja nie musze M namawiać bo jak chce to mi kupi tak jak ciuchy sobie kupuje orginałki,ale jest mi wygodnie ze staniczkami jakimi mam i nie chce innych bo ja się przyznam że mam ich baaaardzo dużo tzn.ok 30 a dlatego bo co chwile lubie sobie inne kupować a te droższe po co mi i tylko z 10 :confused:

Ps.ja nie mam obwisłego biustu(nieobrażając innych)abym musiała mieć niewiadomo jakie i nie pisz więcej tak jakby M nie chciał mi kupować bo tak szczerze ja mam sowje pieniążki bo mi daje:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja nie musze M namawiać bo jak chce to mi kupi tak jak ciuchy sobie kupuje orginałki,ale jest mi wygodnie ze staniczkami jakimi mam i nie chce innych bo ja się przyznam że mam ich baaaardzo dużo tzn.ok 30 a dlatego bo co chwile lubie sobie inne kupować a te droższe po co mi i tylko z 10 :confused:

Ps.ja nie mam obwisłego biustu(nieobrażając innych)abym musiała mieć niewiadomo jakie i nie pisz więcej tak jakby M nie chciał mi kupować bo tak szczerze ja mam sowje pieniążki bo mi daje:tak:
Patrysiu, ja nie kupuję drogich staników dlatego, że mam obwisły biust albo brzydki kształt, bo jak nie ubiorę stanika to też moje piersi świetnie wyglądają... po prostu wolę te lepsze jakościowo, bo te tanie też kupiłam raz czy dwa i wylądowały w takim kontenerze, co do lumpków zbierają...
 
reklama
Ja mam mały biuścik i też mi staniki ciężko dobrać, a to z tego powodu, że mam guzki w piersi i jedna pierś jest minimalnie większa od drugiej. Niby gołym okiem nie widać, ale w staniku czuje się różnicę. Takie najtańsze nie wchodzą w grę, triumph czasami się trafi, który leży prawie dobrze, ale też trafiają się fasony namiotowe, które leżą paskudnie. Teraz w ciąży piersi są pełniejsze, więc łatwiej coś dobrać, ale najwygodniej mi się chodzi bez, bo mnie piersi strasznie bolą:-(
 
Do góry