reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

aenye, czad, kocham Twoje zdjęcia, cieplusie takie, z miłością, ale to wiesz :-D.
A mina Felutka na fotkach z chłopakami - bezblędna - poza do aparatu, uśmiech nr 5! I love it!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Owca – cudne zdjęcia!! mały to klon taty a traktor z przyczepą wymiata!!!



aenye – PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA!! oczu oderwać nie mogę!! Ty jak ich siostra wyglądasz a nie jak matka Polka!! zdjęcia mikołajkowe wymiatają i dawaj je na jakiś konkurs a my się zatroszczymy abyś znowu coś wygrała :-)

A swoją drogą ja mam pchacz-jeździk i Mila go uwielbia i siedzi i już nóżkami zaczyna się odpychać..
 
dzieki :-)) to ide wyczajac jakis konkurs hahaha :D :p a z jezdzikiem - mowisz? moj tylko jedna nozka siegal ziemi i na pewno by sie wywracal :/ moze od jezdzika zalezy, tzn wysokosc siedziska.

Owca,
nie martw sie, moj na poczatku nie lapal butli wcale, mleko powodowalo odruch wymiotny. czy maly je kaszke lyzeczka? bo jak tak to sprobuj kilka dni dawac ta kaszke z butelki, czyli rozwodniona troche, moj tak zalapal. kilka dni trwalo, ale sie udalo.
 
reklama
Do góry