reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
baby, ale Adi już dużo p robi, no masakra, szybciutko się rozija :) no i słodziak jak nic :)))

Bachucha, mikołajek czadowy :)
 
Hej....Przypominam O nas..Nie mam czasu pisac ale czytam...Supr dzieciaczki macie..
Adi wymiata...
Moj Niunio raczkowac nie chce, chodzil by tylko...I tu pytanie macie chodzik??Ja nie wiem czy nie byl bledem u nas..Niunio przez niego chodzi na palcach...
Piszecie o nocach..u nas koszmar co godzine pobudki..W lozeczku nie chce spac...zeby ciezko ida...w dniu kiedy konczyl 8 mcy wyrznal sie pierwszy...i narazie tylko ten jeden...13 stycznia skonczy 9mcy...Cycoli nadal..kuz nie wiem czy to dobrze czy nie...w dzien jakos ujdzie ale te noce...ostatnio siedzialam i plakalam bo nie wiem co juz robic by sie tak czesto nie budzil...
 

Załączniki

  • SAM_0211.jpg
    SAM_0211.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 53
  • SAM_0212.jpg
    SAM_0212.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 55
  • SAM_0215.jpg
    SAM_0215.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 65
  • SAM_0233.jpg
    SAM_0233.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 71
  • SAM_0202.jpg
    SAM_0202.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 53
baby, Adas super, swieta wyspiarskie tez :D ta zielona trawa :D super!

Bachucha
, mikolaj ekstra :) a paczka od kogo? ;) hehehe

Duszko,
sliczne zdjecia Tymcia :D alez by ciocia wycalowala te faldeczki kochane :D

Owca,
nie placz.. albo placz, ja tez nieraz rycze, to pozwala uwolnic sie frustracji ;) ale to minie.. w koncu.. kiedys :) moze pomysl o odstawieniu, albo choc wlaczeniu butelki.. maly moze glodny :)

to teraz troche moich grudniowych dzieci, bo dawno sie nie wklejalismy, a tyle fajnych okazji bylo :)

najpierw pasowanie Maksia na Biedronke :D (widac, ze duzo wiekszy od kolegow, nie? ;-) )



urodziny Filipka w domu, moj wielki syn :-)



i z kolegami, urodziny w sali zabaw (Filipek w bluzeczce wygranej w konkursie plastycznym, pisalam wam :) wg jego projektu):








Maksiu Batman :)






Królowa Pszczół 2 ;-)



Felutek testuje pierwsza fure ;) tzn tam na placu, jeszcze nie czas na jezdzik w domu ;)



ufff to byly urodziny ;)

To teraz Święta i Sylwester ;)

najpierw Sesja Mikolajkowa w wykonaniu mamy ;) czesc z Was widziala juz na facebooku, wiec trzy tylko, ale masa jest pieknych... kurcze ciezko wybrac :D







i Święta u nas :)

jedziemy na Wigilię :)





Filip zachwycony był "angielskimi włosami" ;) slabe zdjecie na taki moment!..















Felutek zasnal na rekach :) (mama jakas dziwna,jakbym nie miala makijazu... brrr)



prezenty :D najlepsza reakcja Filipa:






"taką koparę bym chciał" ;)



opłatek - najlepsza potrawa wigilijna :D



po zgiełku czeka na nas taka nagroda... :)





i jeszcze Sylwester :D sorry

wytrzymaliśmy do 2 ;)

ale troche glosno bylo!!!



i schowalismy sie w domu, ogladalismy fajerwerki przez balkon ;)






romantycznie :D



a taka luna ponad miastem (widok z rarasu szwagierki)





matko, cala masa tego...
 
aenye ale super zdjecia..chłopaki cudne...
a co do butelki zeby on jeszcze chcial to pol sukcesu...tylko poczuje mleko w butelce i nie wezmie do buzi...tzn..w kubeczku niekapku bo butelka od samego poczatku byla bleee....
 
Owca - mój Adaś tez w chodziku na palcach pomyka :/
ale szczęśliwy w nim jest bardzo, tylko nie pozwalam mu za długo w nim biegać.
Aenye - opiękne chłopaki :-) u nas opłatek też był najlepszy - a zaraz potem rybka ;-)
paczkę mikołajową dostał tata w pracy, Adasia interesowała tylko szeleszcząca folia ;-)
 
Aenye powtórzę sie jak zwykle ale uwielbiam Twoich chłopaków i zazdroszczę udanych synusiów, chociaż ja już jednego mam to moze i reszty się dorobię :-D

Owca śliczności :)

co do chodzika to u nas nie było, jedynie pchacz, bo jestem przeciwnikiem chodzików
 
reklama
Do góry