reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

Baby, świetne zdjęcia! Adi jest boski, nie mogę się nadziwić, jak on się pięknie rozwija :-)
Szok, ile ma zabawek :tak:Moja też uwielbia siedzieć na szyi :-D
 
reklama
tutaj zabawki są tak śmiesznie tanie, że aż grzech dziecku nie kupić zwłaszcza jak sobie pomyślę, że Ja ani 1/20 z tego nie miałam, bo nic w sklepach nie było:szok: ale tak to jest jak sie ma prawie trzydziechę:-D
 
no i troszkę nas:

po fotce była gleba :(
100_5648.jpg
przyczajony.... :)
100_5667.jpg
Mikołajowo..........
100_5682.jpg100_5687.jpg100_5693.jpg
nowoczesny pojazd Mikołaja :) renifery wypuszczone na wolność!
100_5707.jpg
mama ciąga nie wszędzie w tej furze :)
100_5713.jpg
tato kupił bodziaka :) mały kibic...
100_5716.jpg100_5721.jpg
 
baby Adi spryciula na całego super chłopczyk :-) a zabawek to ma faktycznie mega dużo
ducha Tymek supranco wygląda w tej czapie i stroju Mikołajka i jakie ma super pojazdy :-)

niech rosną kawalerowie dla Naszych córek :-D
 
i niech rosną dziewczyny dla naszych chłopaków :-D
śliczne dzieci - naprawdę.
Mój synek też uwielbia odkurzacz - podobnie mikser, suszarkę itp akcesoria ;-)


Tu jeszcze mój Adaś pędziwiatr ;-) biegający w chodziku oraz z paczką mikołajową, z której nie zje ani jednej rzeczy, bo większość rodzice zjedli lub ofiarowali starszym dzieciom w rodzinie :-p (ale też najbardziej interesowała go szeleszcząca folia ;-) ) oraz przy próbach wstawania w łóżeczku:
 
Ducha, Bachucha super chłopaki :)

to my się pokażemy świątecznie itp :)

opłatek dla wszystkich cioteczek :)
PC249931.jpgPC249919.jpgPC249905.jpg

PC249924.jpg
PC260003.jpgPC260013.jpg
PC260032.jpg

spacerek w drugi dzień świąt, czyli święta po wyspiarsku :-D hahhaha
PC269952.jpgPC269973.jpgPC269998.jpg
 
reklama
Do góry