reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
SAM_1906.jpgSAM_1904.jpgSAM_1855.jpgto i ja wam pokaze moich szkrabow. ZSdjecia z zeszlego miesiaca, ale co tam ;-) Madiemu dodajcie wiekszych pulasow a Josh bez zmian :-)
 
dzieki, dziewczyny ;-)

mamusia
, schudlam 5kg ;-) dzieki Bogu za wakacje i dlugie spacery :-)

asiunia,
sliczni!!! i mam wrazenie, ze podobny do Felka wzrostem i masa ;-)
 
aenye - świetne chłopaki wsyskie cy ;p

nela - slicznie w tej sukienusi malutka wyglądać będzie .

mamusiaDorusia -piękne przytulanki .:)

asiuia -także bardzo fajne chłopaczki


a ja wczoraj na szybko porobiłam parę zdjęć,bo mama dała mi jakis już czas temu tę sukieneczkę i chciała abym w niej fotki porobiła małej,i już wczoraj ledwo ją wcisnęłam chodź dobra się wydaje,

na drugiej focie troszku kolorowo heh, potem jak widać brzuszkowanie,no i senek :D
 

Załączniki

  • DSCN2592.jpg
    DSCN2592.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 54
  • DSCN2557.jpg
    DSCN2557.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 59
  • DSCN2565.jpg
    DSCN2565.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCN2581.jpg
    DSCN2581.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 53
cudna mala :-) a najslodsze to, jak spi!.. kurde, moj za nic na brzuchu nie zasnie, ani nawet przez sen polozony na brzuchu - budzi sie natychmiast. a dzieci ponoc na brzuchu spia dluzej i mocniej. sietttttt
 
aenye mojego jak na brzuchu przez sen poloze to odrazu obudzony i glowy pod gore i koniec spania :D cos nas laczy

slodziachne dzieciaczki dawac wiecej fotek kobity :D
 
heh,mnie własnie tez jakiś czas temu przeleciał tu na wątku ale nie pamiętam która go pokazywała ;p, a moja niekoniecznie przepada za nim,tylko czasem potrzyma za nogę i tyle hehh
 
reklama
aenye, rodzinka wzorowa, nie ma co :), a Ty chudziak faktycznie :tak:
asiunia, boskie chłopaki :))), a gdzie fota z mamusią?
emi, słodziak z Sandry, a ta fota jak śpi - no czad :-D

a tu trochę nas:

czteromiesięczny deserek - jabłuszko w pełni eco-logiczne!!! Pycha!!! Mama zrobiła iiii minka miesiąca :-D
100_5364.jpg100_5365.jpg

sam sobie piję i nawet jedna ręką trzymam kubek ;-)
100_5369.jpg100_5372.jpg

zjem Cię króliku jeden - z ulubiona maskotką
IMAG0174.jpg

ja sam, ja sam potrzymam butlę!
IMAG0180.jpg

no i z tata przed telewizorem (hihi mamy takie same duże brzuszki, tata od pifka a ja od mlesia ;-)
IMAG0182.jpg
 
Do góry