reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
asiunia super dzieciaczki:-) umorusany marcheweczką do schrupania :-)

nela śliczna panienka! wygląda jak małą księżniczka:-)

emi Sandrusia prawdziwa dama :) cudnie wygląda w sukienusi :happy:

ducha ale fajny Tymuś, mina na jabłuszko rewelacyjna :tak: a powiedz dajesz mu z tego niekapka i butelki? daje radę pić i ze smoczka i z kubeczka?

aenye jestem pod wrażeniem Twojej figury :-) śliczną masz rodzinkę :-) naprawdę propagujesz tu rodziny wielodzietne :-) aż mi się chce 3 , jak Was widzę takich uśmiechniętych i radosnych.
p.s super chusta:-)

Muszę w końcu Stasia tu zaprezentować :happy:
 
lilou, niekapek miał wczoraj swój debiut, to tak z okazji skończonych 4 m-cy :) i dawał radę, a z butli bezproblemowo ciągnie :)

aaaa, no i koniecznie dawaj fotki Stasia!!!
 
Ostatnia edycja:
SAM_1964.jpg no i znalazlam fotke z mamuska tych lobuziakow - niestety nie tak piekna jak aenye (kobieto mam przez ciebie kompleksy! ta mlodosc, ta uroda, ten wdziek, ta figura :-D) ale jest :p
 
kurcze dziewczyny jak Wy cudnie wszytskie wygladacie, mnie ost cos wypryszcza ;p i tak do doopy sie czuje. Dzieciatka macie super, gratki debiutów kubków niekapków, marchewek itd, spamietac to z moja skleroza baaardzo cięzko. u nas niekapek kupiony ale jeszcze nie praktykowany, aaaaa jutro debiut. a to Wiki tak dla przypomnieniaZdjęcie0540.jpgDSC03488.jpgDSC03458.jpgDSC03459.jpgDSC03460.jpgDSC03478.jpgDSC03479.jpgDSC03480.jpgna butli na zdjęciu tylko rączki od niekapka, natomiast normalnie smoczek 2kaDSC03481.jpgDSC03482.jpg
 
reklama
Do góry