reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

oj domek to będzie hit!! Wprawdzie u nas już troszkę zapał osłabł ale jak wyjdziemy to zawsze wchodzą do środka. Muszę uszyć takie małe zasłoneczki i powiesić na zazdrostkach i koniecznie powiesić jakiegoś kwiatuszka bo Maja to mała ogrodniczka.

Ja właśnie w pepco kupuję ciuchy z przeslaniem że będa na dwór. Mieszkamy na wsi i nie muszą być wystrojone w ciągu dnia. Jak jedziemy do miasta to zawsze je przebieram. A tak na codzień - dziewczyny! Normalnie świnki!!

My jedziemy dziś po paszporty, ciekawe jak wyjdą zdjęcia?
 
reklama
U nas tez domek byl hitem w tamtym roku jak dostaly! ciagle wlazily, wylazily. A teraz rzadko do niego wchodza juz. Kasia co do zaslonek to u nas by byly wyrzucane na 100% bo moje dzieci usuwaja wszystko co im przeszkadza:)
Ja na dzien dziecka myslalam zeby kupic dziewczynom hulajnogi ale M mowi ze za wczesniej chyba jeszcze i moze sie wstrzymamy narazie i kupimy im basen taki wiekszy z jakas slizgawka. Moze cos takiego BASEN INTEX TĘCZA ZJEŻDŻALNIA PLAC ZABAW 297x193 (2364343487) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo takiego BASEN Zabaw MŁYN 295x193cm ZJEŻDZALNIA Intex 57449 (2363141489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Od jednych dziadkow dostaly juz trampoline, od drugich ciuszki i torebki. Jeszcze taczki moja mama im kupila bo nie mialy a lubia piachem sie bawic. A wy co kupujecie dzieciakom?
Ja jeszcze pomyslalam zeby dzisiaj jak zasna nadmuchac im balonow i jak sie obudza rano bedzie caly pokoj w balonach:)
 
Ostatnia edycja:
Jak mówicie, że wasze z dworu wyglądają jak świnki to moich łobuzów nie widziałyście. Zresztą świnki to podobno bardzo dbające o higienę zwierzęta są :-D
Co do prezentów to my kupiliśmy im basen i piłki z bajki Klub przyjaciół Myszki Miki. Od dziadków nie wiem co dostaną. A pomysł z balonami fajny ale ja niestety rano do pracy, myślałam żeby ich zabrać gdzieś w niedziele jak mój M będzie miał wolne. Jakaś sala zabaw albo lody, tylko chyba zimno ma być. Zobaczymy

Wiecie co mnie wczoraj spotkało... dostałam telefon ze nasze auto blokuje krzyżówke i że mam tam jechać bo inaczej mi auto zaholują na mój koszt. jak tam pojechałam to sie okazało, że uratował mnie z-ca komendanta policji z którym raz w życiu byłam w pracy na takiej Komisji i on mnie zapamiętał z nazwiska i skojarzył żeby do mnie zadzwonić i mnie ściągnąć. Dzięki temu zaoszczędziłam 500 zł za holowanie. Kurcze raz gościa widziałam a on mnie zapamiętał chyba zrobiłam dobre wrażenie :-D W sumie fajnie mieć takiego znajomego bo na pouczeniu się skończyło bo to takie miejsce gdzie wszyscy parkują a my po prostu mieliśmy pecha.
 
Madzia - to miałas szczęście - a wrażenie chyba musiałaś zrobić piorunujące! :) Taka znajomośc się przydaje. Ja sąsiaduję ze Strażą Miejską wiec jak jadę samochodem czy idę w dzień wolny to Panowie zawsze mówią Dzień dobry z niskim ukłonem :). Kto wie kiedy się przyda taka znajomość :)
 
no Iwonka żebyś wiedziała, że może się przydać. Ale najbardziej podobała mi się mina mojego M jak mu powiedziałam i pytania: "a młody czy stary był". od dawna nie czułam , że mój Przemek może być o mnie zazdrosny. Fajne uczucie:-)
 
Czasem dobrze być kobietą...mnie jak byłam w ciąży zatrzymali za przekroczenie prędkości to policjant nie tylko nie dał mi mandatu ale jeszcze zapytał czy może dać 1 punkt karny:-D

Ania, bardzo fajny basen! Wstyd sie przyznać ale my nic nie mamy dla dziewczynek, może jeszcze dziś wyskoczymy na zakupy...
 
Madzia ja tez mysle o sali zabaw wlasnie bo one uwielbiaja zjezdzac w kulki poprostu i moze jutro je zabierzemy, ale nie wiem jak sie dzien ulozy w sumie.
No troche zazdrosci nie zaszkodzi mezusiowi:-Dmoj to taki zazdrosny, ciagle mowi ze koledzy jego sie za mna ogladaja i mam nie byc dla nich taka mila!:-Dwariat!

Kasia my tez w sumie nic nie mamy ale tak sobie mysle ze one sa juz takie kumate, opowiadalam im co to jest za swieto dzien dziecka i obiecalam ze jak beda grzeczne to dostana fajne zabawki..M zaproponowal zebysmy popoludniu gdzies pojechali zobaczyc za tymi basenami..ale w sumie grzeczne nie byly zbytnio..wogole ostatnie dni to ja nie wiem czy ja jakas przemeczona jestem czy one jakies niedobre sie zrobily bo normalnie az mnie nosi chwilami!:wściekła/y:
 
Moje to tez swinki:-D Ja im polupowalam getry i mam troche koszulek po Maxie.Niech wydzieraja.Brudne dzieci to szczesliwe dzieci.

Ja pojechalam u nas do Lidla ma polowanie bo bylo troche trzeczy.
No i sie spoznilam.Kupilam zaledwie 4 pary rajstopek i szlafroczki.
 
reklama
W sumie to ja też nie mam dla nich nic konkretnego, mój szwagier ma złom, więc złożyłam u niego zamówinia na rowerki, dla darka jeden wypasiony mi przyniósl, mąz w pracy podrasował, a dla agi dokupiłam w komisie, takie normalne rowerki, szukam teraz tylko kólek bocznych i zobaczymy jak beda jezdzić, generalnie rodzice to powinni kupować to co obowiążkowe, a reszta to co przyjemne, ale jak się nikt nie poczuwa to pozostaje rodzicom...., mam problem bo moja teściowa uparła sie na urodziny, za kilka dni są moje, ona twierdzi że zawsze bedzie do swoich dzieci jezdzic na urodziny, moje przypadaj w Boże ciało, juz mnie pyta kiedy ma przyjechac, czy w boże ciało, z m i z dziecmi ostatnio tak mało sie widujemy że jak jest wolne chce z nimi polezec na dywanie i nic nie robic, a nie latac wkoło gosci, jestesmy dorosli, mamy dzieci, więc nie mam potrzeby wyprawiania swoich urodzin dla gosci, jeszcze ostatnio tyle problemów, niewiem co jej powiedziec...
A jesli chodzi o brudzeniee, to darek wracal do domu upaprany po łokcie, ostatnio go przyłapałam, wkłada calą rekę w rure wydechową :szok:
 
Do góry